""

Tromso prosuo pobedu u finišu

Vreme čitanja: 1min | čet. 21.09.17. | 19:21

Od Grenland osvojio bod sa bele tačke

Kada igra kod kuće, Tromso ponekad i deluje kao ozbiljna ekipa ove sezone. Ali, nije baš tako bilo večeras. Na svom Alfhajm stadionu Tromso je remizirao 2:2 sa Od Grenlandom u zaostalom meču 16. kola nacionalnog šampionata.

Napadač Mušaga Bakenga je u 30. minutu doveo Tromso u vođstvo posle dodavanja raspoloženog Kenta Area Antonsena.

Radost domaćih navijača, međutim, trajala je samo dva minuta, pošto je u 32. minutu izjednačio Frederik Berge.

U 60. minutu Antonsen se ponovo našao u ulozi asistenta, a ovaj put strelac je bio Simen Vangberg.

I kada su svi očekivali da domaća ekipa osvoji tri boda, Od je došao do izjednačenja iz penala tri minuta pre kraja utakmice, a pogodak je postigao Ecas Husain.

NORVEŠKA 1 - 16. KOLO (odloženi meč)

Tromso - Od 2:2 (1:1)