"Martin Brejtvajt (desno)"

Tuluz konačno: Proradilo pojačanje iz Meksika (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.02.17. | 16:54

Na stadionu Munisipal stradao Anže - 4:0

Martin Brejtvajt (desno)I to se desilo. Tuluz je pobedio. Posle pet vezanih poraza, računajući i eliminaciju iz Kupa Francuske, tim Paskvala Duprea oborio je na pleća nejaki Anže u 23. kolu Lige 1 - 4:0.

Jednako važno kao osvajanje tri boda je činjenica da je za Tuluz danas debitovao novajlija Endi Delor. Doskorašnji špic meksičkog Tigresa, odmah na debiju je pokazao koliko će značiti novom klubu, početkom drugog poluvremena pronašao je lopti put do mreže i utabao stazu ka ubedljivom slavlju.

Najbolji strelac ekipe Martin Brejtvajt postigao je osmi gol u sezoni (iz jedanaesterca), na 3:0 povisio je Argentinac Oskar Treho, na asistenciju Ole Toivonena, da bi minut pre kraja iskusni Šveđanin postigao gol posle osam utakmica posta.

Pavle Ninkov 90 minuta je presedeo na klupi, dok je drugi srpski internacionalac Dušan Veškovac na listi povređenih igrača.

LIGA 1 - 23. kolo

Mec - Marselj 1:0 (0:0)