""

KRAJ: Napoli – Dinamo Moskva 3:1, het-trik Iguaina (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 12.03.15. | 20:52

Uz MOZZART Sport pratite sva dešavanja sa meča u Napolju

Napoli koristi igrača više u polju, isključen je Zobnin na početku drugog poluvremena, a mrežu Dinama ponovo je zatresao Iguain u 55. minutu - 3:1 Argentinac je postigao tako het-trik, pošto je prethodno bio precizan u 25. i 31. minutu.

Gosti iz Moskve šokirali su Napolitance, pošto su već u drugom minutu poveli pogotkom Kevina Kuranjija.

Napolitanci nisu slavili na tri prethodna duela uz dva remija i poraz, ali su kod kuće neporaženi na poslednjih sedam utakmica. Dinamo ne zna za poraz u tri takmičarske utakmice odigrane u 2015. godini, a u dva poslednja meča je slavio sa po 3:1, protiv Ufe i Anderlehta.

Dinamo iz Moskve nije doživeo poraz u prethodnih pet kola. Ovo će Moskovljani biti najveći izazov u dosadašnjem delu sezone

RusijaNapoliMetju ValbuenaLiga EvropeItalijaGonzalo IguainEvropaDinamo MoskvaAleksandar Kokorin