""

Valensija za 13 minuta pregazila Atletiko (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 04.10.14. | 17:43

Miranda postigao najbrži autogol u aktuelnoj sezoni

Odbrana koja se hvalila da u svim takmičenjima nije kapitulirala 270 i kusur minuta doživela je fijasko na Mestaji posle svega 13 minuta u derbiju 7. kola Primere. Slepi miševi su postigli najbrža tri gola posle Barselone 2008. godine, što je bilo i te kako dovoljno da preuzmu vrh tabele barem na dva sata, dok je Miranda postigao najbrži autogol u aktuelnoj sezoni: Valensija – Atletiko Madrid 3:1 (3:1).

Valensija je krenula furiozno zahvaljujući autogolu Mirande u 6. minutu. To im je dalo krila, pa je samo minut kasnije Gomes naterao Moju da po drugi put vadi loptu iz svoje mreže, a katastrofu je najavio Otamendi u 13. minutu meča. Atletiko se probudio u 29. minutu preko Mandžukića, da bi Sikera u sudijskoj nadoknadi vremena propustio priliku da posle sumnjivog penala vrati Jorgandžije u igru.

U nastavku igre obe ekipe su ostale bez municije, ali bilo je vatre, pa je Ćerći zaradio isključenje u sudijskog nadoknadi vremena. Valensija se tako osvetila Madriđanima pošto u prethodna dva okršaja nisu postigli ni gol, a sada su pokazali da mogu pomrsiti račune svima. Samo je pitanje dokle će izdržati u ovom tempu...