""
""

Vatreno prvo poluvreme, slađi bod Kasimpaši (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 04.04.14. | 21:30

Viđena četiri gola za 16 minuta igre u prvom poluvremenu, ali to je bilo sve od uzbuđenja u Gacijantepu

Gacijantep i Kasimpaša su odigrali nerešeno (2:2) u prvom meču 28. kola turske Superlige, a bod je mnogo važniji za goste koji se bore za četvrto mesto na tabeli i plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Sva četiri gola su pala u intervalu od 30. do 46. minuta prvog poluvremena,  a posle toga nije bilo većih uzbuđenja u Gacijantepu iako su gosti bili opasniji tim i bili bliže pobedi. Domaći tim je poveo u 30. minutu kada je Stankevičijus jednom dugom loptom pronašao Mustafu Duraka koji je majstorskim udarcem matirao golmana Isaksona. Ipak, usledio je vatren odgovor fudbalera Kasimpaše…

Samo tri minuta kasnije, holandski defanzivac Rajan Donk je prihvatio centaršut sa desne strane i udarcem od prečku poravnao rezultat. Samo četiri minuta kasnije, Kasimpaša stiže do potpunog preokreta. Skarione je iznudio penal, a potom i bio siguran izvođač najstrožije kazne. Ipak, Gacijantep je uspeo da se spase poraza u poslednjim sekundima prvog poluvremena kada je Haris Medunjanin sjajno uhvatio volej pred golom Isaksona i poslao neodbranjiv udarac.

U drugom delu igre, gosti su imali par solidnih prilika, ali se mreže nisu više tresle i ostalo je 2:2.