""
""

Važan korak Sosijedada: Kanales matirao razočarani Espanjol, nakon neverovatne greške Kasilje! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 08.03.15. | 18:55

Iskusni čuvar mreže u 38. minutu pogrešio prilikom dodavanja, što je iskoristila nekadašnja velika nada Reala iz Madrida – 1:0

Korak ka sigurnoj luci i sredini tabele španske Primere! Espanjol je na svom terenu savladao razočarani Espanjol, koji nije imao vremena da se oporavi od eliminacije u polufinalu Kupa kralja od Atletik Bilbaa – 1:0 (1:0).

Pogodak vredan važna tri boda u 38. minutu postigao je Serhio Kanales, koji je iskoristio neverovatnu grešku čivara mreže Katalonaca Kika Kasilje, presekao katastrofalan pas i postigao jedini pogodak na ovom meču.

U prilično čvrstoj utakmici u San Sebastijanu moglo je da bude viđeno još više golova i to na obe strane, ali su napadači ni ono malo stvorenih prilika nisu uspeli da pretvore u pogotke.

Nesrećno primljeni gol naterao je igrače Espanjola da u nastavku meča krenu znatno ofanzivnije, u finišu meča su i uspeli u dobroj meri da potisnu sastav Dejvida Mojesa na svoju polovinu, ali ne i u prevelikoj meri da ugroze mladog golmana Heronima Ruljija.

Sosijedad se ovium bodovima popeo na 11. poziciju Primere, sa bodom zaostatka za desetoplasiranim Espanjolom, koji je večeras mogao da pretekne Atletik Bilbao na osmoj poziciji.