"Vejinović"

Vejinović režirao preokret: Vitese slomio Srca i u stilu izborio Ligu Evrope

Vreme čitanja: 1min | ned. 31.05.15. | 18:38

U Arnemu došlo iz dvojke u keca

VejinovićVitese je u velikom stilu izborio Ligu Evrope pošto je, posle velikog preokreta u revanš meču baraža, pobedio Herenven sa 5:2. Klub iz Arnema imao je pozitivan rezultat iz prvog meča (2:2), međutim, Srca su na poluvremenu u drugom meču jednom nogom bila bliže uspehu, ali su u nastavku primili čak četiri gola i oprostili se od sna .

Ponovo je za Vitese bio nerešiva enigma Mark Ut. Mladi Nemac je pre tri dana golom i asistencijom ostavio Herenven u trci, sada se pokazao još opasnijim pošto je u roku od 20 minuta postigao dva gola, a sve se promenilo kada je na teren ušao Marko Vejinović. Nesuđeni Orao doneo je izjednačenje sa penala u 56. minutu, potom je uspostavio ravnotežu na sredini terena i onda su redom pogađali Proper, Labjad i Van Der Hejden za konačnih 5:2.