""

Viljareal želi samo Ligu šampiona! Taj cilj je sve bliži (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.04.16. | 20:50

Soldado odveo Žutu podmornicu do prve pobede posle četiri utakmice posta

Upao je Viljareal u malu krizu, četiri utakmice nije uspeo da pobedi, ali Eibar je raskrsnica koja Žutu podmornicu vraća na put pobednika - 2:1.

Marselinova četa ponovo je morala do tri boda težim putem, ali bitka se isplatila. Jer, posle Seltinog remija sa Deportivom sada ponovo ima osam bodova viška, pa su kvalifikacije za Ligu šampiona realnost, sedam kola pre kraja šampionata.

Domaćin je poveo preko Andera Kape stigao do vođstva već u 22. minutu, ali gosti nisu klonuli duhom. Samo 13 minuta kasnije Adrijan je uspeo da anulira zaostatak i vrati Viljareal u život, a već u uvodnim minutima drugog poluvremena Roberto Soldado iskoristio je jedan trenutak protivničke nepažnje, pokupio jednu ničiju loptu i zakucao je u mrežu, za konačnih 2:1.