"Vejinović"

Vitese ispustio Herenven, Ut vratio u život Srca

Vreme čitanja: 1min | čet. 28.05.15. | 23:12

Revan meč u Arnemu daće odgovor ko će ići u Ligu Evrope

VejinovićU prvom meču plej-ofa Eredivizije za Ligu Evrope, Vitese je kao gost ispustio pobedu nad Herenvenom, a Srca je u život vratio Ut 15 minuta pre kraja – 2:2.

Klub iz Arnema dominirao je tokom celog meča, dva puta je vodio, međutim, ostao je bez željenog rezultata. Kazašvili je prvo u 21. matirao domaćina, potom je Slagver u 32. na asistenciju Uta izjednačio, potom je Proper u 66. ponovo doneo radost gostima, ali je na scenu ponovo stupio Ut u 75. minutu za konačnih 2:2. Nesuđeno pojačanje Srbije Marko Vejinović ušao je u igru u poslednjih 15 minuta, dok je Uroš Đurđević ceo meč presedeo na klupi.

Vitese će sada u revanšu , 31. maja, imati prednost domaćeg terena, tako da Herenvenu neće biti nimalo lako.