""
""

Vojvodina šampion!

Vreme čitanja: 1min | ned. 29.05.16. | 17:55

Kadeti Vojvodine osvojili su prestižni Turnir prijateljstva koji se igra u Bijeljini, pošto su u finalu savladali hrvatsku Rijeku sa 1:0.

Novosadska ekipa igrala je zaista dobro u finalnom okršaju, a strelac jedinog pogotka bio je Nemanja Krstić u 48. minutu.

On se najbolje snašao posle prekida i slobodnog udarca sa više od 20 metara i iskoristio tromost odbrane Riječana.

Pobeda Vojvodina mogla je da bude i ubedljivija da Rijeka na golu nije imala odličnog Ivora Pandura koji je čak odbranio i penal kapitenu Novosađana Slobodanu Tediću.

Ekipa iz Hrvatske utakmicu je završila sa igračem manje pošto je pet minuta pre kraja crveni karton zaradio Jozef Kuki.