"Mirko Ivanić"

Voša rutinski protiv Radničkog

Vreme čitanja: 2min | ned. 14.09.14. | 20:53

Ivanić, Pekarić već u prvom poluvremenu rešili dileme oko pobednika, a Enver Alivodić samo potvrdio razliku u klasi

Mirko IvanićSpartak je na trenutak zapretio, ali Vojvodina se vratila tamo gde joj je mesto. U Novom Sadu sigurnih 2:0 za povratak na treću poziciju na tabeli Superlige, samo bod iza Crvene zvezde, a tri koraka iza vodećeg Partizana.

Pitanje pobednika nije se ni postavljalo, pošto su Mirko Ivanić i Nino Pekarić već u prvom poluvremenu jasno Nišlijama stavili do znanja da Voša ne planira da im prepusti bodove. A kada je glava na pravom mestu, onda kvalitet mora da dođe do izraža. U dvoboju Lala i Radničkog on je nesumnjivo na strani novosadske Stare dame.

U drugom poluvremenu Ivanić je stigao da u statistički listić pored gola upiše i asistenciju, pošto je u 68. minutu proigrao Envera Alivodića, a ovaj obišao rezervnog golmana gostiju Aleksandra Kesića i stavio “tačku na i“.

Već tada navijači su počeli da izlaze... Ipak je dan za finale!

VOJVODINA – RADNIČKI NIŠ 3:0 (2:0)