"Džekson Martinez"

Vrhunska kifla iz pekare Džeksona Martineza (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 06.12.14. | 23:05

Dva gola Kolumbijca i jedan Ektora Erere za lagan trijumf Porta

Džekson MartinezNepobedivi Porto nastavlja da melje po Primeri, a kako i ne bi kada u svojim redovima ima vrhunskog špica Džeksona Martineza - kolumbijski napadač posle penzije može i da otvori pekaru pošto je igračima Akademike pokazao kakav je majstor za kifle – 0:3.

Robusni igrač je već u 13. minutu načeo protivnika, ali je njegov drugi gol pokazao kakav kvalitet ima u desnoj nozi – Zmajevi su uzeli loptu igračima Akademike na njihovoj polovini, doturili je do Kolumbijca, a on se nije puno razmišljao i sa oko 20 metara sjajnim udarcem matirao protivničkog golmana.

Sve je bilo gotovo već u drugom minutu nastavka utakmice kada je Teljo poslao vidovitu loptu za Ektora Ereru, a Meksikanac je uspeo da je proturi preko gol linije.

Iako je drugi na tabeli Porto je jedini neporaženi tim u Primeiri, a ako Martinezova pekara nastavi sa radom vrlo lako bi Zmajevi mogli da stignu Benfiku i preotmu joj prvo mesto.