""
""

Vučinić vodi Sokolove u Brazil, povreda Kasalice

Vreme čitanja: 1min | pet. 22.03.13. | 22:34

Golom napadača Juventusa u 78. minutu Crna Gora sa gostovanja u Moldaviji odnela sva tri boda

Crna Gora hita ka Brazilu! Iako su igrali sa igračem manje skoro pola sata Sokolovi su uspeli da savladaju Moldaviju u gostima rezultatom 1:0.

Strelac pobedonosnog gola bio je napadač Juventusa Mirko Vučinić koji je u 78. minutu iskoristio asistenciju Marka Baše i savladao Paškenca. Prethodno su Crnogorci ostali bez isključenog Milorada Pekovića koji je u 63. minutu zaradio drugi žuti karton. Isključenje veziste Grojtera nije se odrazilo na četu Branka Brnovića, za koju su od prvog sudijskog zvižduka nastupali Filip Kasalica i Vladimir Volkov. Napadač Zvezde je tokom prvog poluvremena ostavio solidan utisak, ali se pred sam odlazak na odmor povredio i nije mogao da nastavi meč. Sokolovi su ovom pobedom zadržali prvo mesto grupe H sa 13 bodova pred veliki derbi u utorak kada u Podgoricu stiže Engleska. Karte za ovaj meč su rasprodate već pre tri meseca.

(Foto: Action Images)