""

Zenitu dva minuta dovoljna za pobedu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.03.17. | 19:35

Zenit sada opet ima šest bodova manje od vodećeg Spartaka iz Moskve

Zenit je konačno pobedio u ruskoj Premijer ligi ove godine. I to je uspeo iz trećeg pokušaja, a u Sankt Peterburgu je stradao Arsenal iz Tule. Bilo je 2:0 za domaćina u meču 20. kola Premijer lige i sada opet ima šest bodova manje od vodećeg Spartaka iz Moskve.

Nije Zenit ni večeras briljirao, pogotovo u prvom poluvremenu, ali je zato uspeo za samo dva minuta da osigura trijumf.

Domaća ekipa povela je u 51. minutu i to golom iz penala koji je postigao Domeniko Krišito. Prethodno je Beljajev napravio prekršaj na Artjomu Dzjubi.

Samo dva minuta kasnije sve je bilo jasno. Dani je izbegao ofsajd zamku posle dodavanja brazilskog internacionalca Đulijana. Usledila je više nego sigurna i prilično atraktivna realizacija.

Srpski reprezentativac Branislav Ivanović odigrao je celu utakmicu za domaću ekipu.

Ekipi iz Tule, jasno je bilo i pre ove utakmice, predstoje ozbiljna i teška borba za opstanak u Premijer ligi.