""

Zvezda na bod od polufinala: Borac izdržao poluvreme

Vreme čitanja: 1min | sre. 07.06.17. | 16:40

Crveno-beli golovima Savića savladali Borac - 2:0

Zvezda je na pola koraka od plasmana u polufinale Turnira prijateljstva u Bijeljini! Posle današnjeg trijumfa nad Borcem iz Banjaluke (2:0), izabranicima Mirka Bunjevčevića je potreban bod u poslednjem kolu grupe A. Rival Crvenoj zvezdi biće ljubljanska Olimpija koja je ostavila više nego dobar utisak.

Iako se očekivala ubedljiva pobeda Crvene zvezde, Borac je bio više nego dostojan rival. Banjalučani su tokom prvog poluvremena bili ravnopravni, čak imali nekoliko solidnih pokušaja.

Međutim, u nastavku je Zvezda je pojačala ritam. Junak meča bio je Savić koji je sa dva gola trasirao put Beograđanima ka pobedi. Odbrana Borca je pukla u u 37.minutu. Posle kornera sa leve strane odlično je skočio Savić i glavom matirao Vukovića.

Sve posle toga bila je stvar rutine. Konačan rezultat postavio je Savić deset minuta pre kraja meča.