"Siloviti crveno-beli"

Zvezda silovito krenula u odbranu trofeja: Budućnost šest puta vadila loptu iz mreže!

Vreme čitanja: 1min | uto. 24.05.16. | 15:24

Crveno-beli slavili sa 6:0, a ubedljivi su bili Vojvodina, odnosno OFK Beograd

Siloviti crveno-beli

Osvajač "Turnira prijateljstva" iz prošle godine očigledno je sa istim ambicijama došao i na ovogodišnji turnir. Kadeti Crvene zvezde demolirali su vršnjake iz podgoričke Budućnosti na otvaranju rezultatom 6:0 i pokazali da će i ove godine konkurisati za najviši plasman.

Crveno-beli su od početka do kraja meča diktirali tempo, a meč bio rešen već u 27. minutu, kada je bilo 2:0 za Beograđane. Mrežu Budućnosti načeo je Kostić iz penala četiri minuta ranije, dok je Šikanić ubrzo duplirao vođstvo svog tima.

U nastavku meča potpuni potop ekipe iz glavnog grada Crne Gore. Golovi Zvezde išli su kao na traci. Sve je započeo Bosić u 41. minutu, nastavio Aćimović, a zaključili Savić i Torbica završnici utakmice.

Zvezda je nakon prvog kola izbila na čelo grupe A, gde su se danas sastali još Zagreb i Željezničar (1:1). Pored crveno-belih ubedljive pobede ostvarili su i Vojvodina i OFK Beograd. Lale su savladale Velež sa 4:1, dok su Romantičari upropastili Slobodu iz Tuzle rezultatom 4:1.

Uskoro na teren u "Etno selu Stanišić" izlaze i mladi igrači Partizana, koji se na otvaranju sastaju sa Vardarom.

(FOTO: turnirprijateljstva.com)