Zvezda skoro ispala sa Kupa prijateljstva!

Vreme čitanja: 1min | sre. 06.06.18. | 16:19

Crveno-beli osvojili bod protiv Osijeka - 2:2

Finiš prvenstva je bio sjajan, kadeti Crvene zvezde su osvojili titulu šampiona, ali su na Kupu prijateljstva na Zlatiboru ostavili bled utisak. Na poraz od Sarajeva nakalemio se i mršav remi u sudaru sa Osijekom (2:2). Tim sa Marakane je praktično ispao sa prestižnog turnira, mada i dalje za saveznika ima teoriju.

Umorni crveno-beli nisu bili ni bleda senka ekipe koja je prethodnih osammeseci igrala ozbiljna fudbal. Videlo se to i juče protiv Sarajeva, a i današnjem orkšaju sa timom iz Hrvatske.

Zvezda je imala dve prilike za pogodak protiv Osijeka i obe je iskoristila. Beograđani su poveli u devetom minutu sjajnim pogotkom Puletića. Crveno-beli su držali prednost u prvom poluvremenu, svesni činjenice da mi pobedom sačuvali šanse za prolaz dalje.

Lepo je to izgledalo, ali su za četiri minuta, na početku nastavka, Crvena zvezda je doživela slom. Prvo je Durdov izjendačio, a potom je u 42.minutu Osijek poveo preko Sušića.

Sve što je ekipa iz Srbije uradila jeste izjednačujući pogodak Puletića.