""
""

Zvezda uz zvuk sirene izvukla remi u derbiju

Vreme čitanja: 1min | sre. 08.03.17. | 22:46

Partizan ispustio dva gola prednosti u finišu prvog meča četvrtfinala rukometnog kupa Srbije

Kakav rukometni derbi na Banjici! Crvena zvezda uspela je da izbegne poraz od Partizana u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Srbije. Bilo je 26:26 (13:13), a konačan rezultat postavio je rukometaš crveno-belih Miloš Prodanović bukvalno u poslednjem napadu uz zvuk sirene.

Partizan je večeras bio bližu trijumfu, dva minuta pre kraja utakmice imao je i dva pogotka prednosti, ali nije uspeo da sačuva taj kapital.

Sa druge strane, trener Zvezde Nenad Peruničić prvo poluvreme odigrao je sa drugom postavom, jer u subotu njegova ekipa igra važan prvenstveni meč u Novom Sadu.

Drugi deo meča obilovao je velikim brojem grešaka na obe strane, ali se mladi crno-beli tim baš potrudio da namuči favorite na papiru.

Revanš meč večitih rivala igra se 25. marta.

(FOTO: MN Press)