""
""

Zvezdaš Georgijev gura Grofa i Lazovića ka Drugoj ligi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 17.05.13. | 20:38

Amkar u Permu savladao Rostov (3:2) i izvukao se iz zone ispadanja u kojoj se sad nalazi Rostov

Amkar iz Perma je u premijernoj utakmici 29. kola ruskog prvenstva savladao Rostov 3:2 i tako stekao velike šanse da sačuva status premijerligaša.

Golovima Kolomejceva i Jkubka domaćin je do sredine prvog poluvremena stekao opipljivu prednost koju je početkom nastavka uvećao nekadašnji vezista Crvene zvezde Blagoj Georgijev, pogotkom sa 11 metara.

Ekipa crnogorskog trenera Miodraga Božovića Grofa, koja je u minulom kolu zakinula Zenita za dva boda, trgla se u finišu, ali je golovima Starikova samo ublažila poraz.  Uoči završnih 90 minuta Rostov se nalazi na 13. poziciji koja vodi u doigravanje za opstanak, a u poslednjem kolu tim Danka Lazovića (danas igrao 61 minut) dočekuje CSKA iz Moskve.