Komentari na vest

Abramovič ne namerava da proda Čelsi, ni da potražuje od kluba isplatu dugova od pozajmica

R

Roman empire

pre preko 4 godine

"On zbog svih birokratskih problema sve manje prati utakmice Čelsija iz predsedničke lože." Ljudi, on od 2018 nije kročio u London, neće da ide ni sa izraelskim pasošem, kad mu već ne daju sa ruskim... Bio je na par tekmi u inodtranstvu, kad mu je usput. Izdrži Romane,moliće te da cimaš Putina da ne zvekne i London...
I

Ivan CZ

pre preko 4 godine

Da nije njega Celzi ne bi video titulu u Engleskoj 100 godina a o LS i LE ne mogu ni da sanjaju.
G

Gost300

pre preko 4 godine

Nemoj tako,imali su jednu titulu i prije Romana i ovde navijaci nabroje Zolu i jos 5-6 igraca,al onda se javi Teri i kaze ko su bili prije Romana i vrati ih na fabricko podesavanje 🤣....
K

Kleo

pre preko 4 godine

Veliki gospodin, uvek tih i povucen. Verovatno i jedini vlasnik velikih klubova koji zivi za taj klub. Dok je bio redovan na utakmicama radovao se kao malo dete svakom golu, nebitno s kim su igrali.
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Interesantno je kako mnogo bogatiji od Abramovica nisu na spisku niti se spominju. Savet za sve one koji mi pre neki dan nisu verovali kada sam napisao da je PRIČA MUTNA da pokušaju da saznaju ko je ABRAMOVIČ? Ko ga je zvao da se uključi u pregovore? Sa kime je bio blizak i na koji način je došao do kapitala? Gde živi? Čiji je državljanin?
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

kakva olos ti englezi,on im uneo bilione u zemlju .Da je pametan samo da prebaci na nekog bliskog za 1 evro