Komentari na vest

Adams Hamadu iz Uba u Šabac: Mačva pronašla napadača u Jedinstvu

C

Chica

pre 26 minuta

Не ради се више добро на Убу и то је почело од уласка у Супер лигу када су отишла четири најбоља играча међу којима Кари и Зубаиру. Довукли су гомилу лоших играча и тек се мало стабилизовали у другом делу првенства. 45 играча је прошло кроз екипу. Отшао је почетком године Хорд, Абаз… Јединство је до сада раскрчмило један солидан суперлигашки клуб. Очигледно је присутно мешетарење менаџера и да се Матић више не пита и да му је спласнуо ентузијазам. Ко још продаје најбоље играче кад уђе у виши ранг? Продали су сад Амадуа, ако продају Дензела, Енока…ето нас догодине у српској лиги. Волим Јединство али не верујем више у неки напредак а искрено ни у Матића.

Popokatlpetl

pre 29 minuta

Ako budu pogodili dobro ce zaraditi sa njim

Mihajlo Milenkovic

pre oko 1 sat

Dolaze pojacanja, videcemo kako ce to preneti na teren.
I

Ivanab00

pre oko 1 sat

Dobar je napadac samo napred

Alek

pre oko 3 sata

Dobro se radi u Ubu, mozda ponovo budu u super ligi
T

Tamnavac

pre oko 2 sata

Slabo si rodjo obavešten...
C

Chedo

pre oko 4 sata

Izgleda da Macva i Zemun imaju samo jednu jedinu namjeru ove sezone, a to je da napumpaju cijenu jednom mladom igracu i da ga zavale nedje u Cesku ili Belgiju. O opstanku u ligi i ne razmisljaju. Bijela zastava i prije pocetka.
H

Hmmm

pre oko 4 sata

Bravo za Macvu. Zapao mi je za oko momak, ima brzinu, ima trkacke mogucnosti, solidan je i sa loptom. Verujem da moze eksplodirati ove sezone.