Komentari na vest
Adams Hamadu iz Uba u Šabac: Mačva pronašla napadača u Jedinstvu
C
Chica
pre 26 minuta
Не ради се више добро на Убу и то је почело од уласка у Супер лигу када су отишла четири најбоља играча међу којима Кари и Зубаиру. Довукли су гомилу лоших играча и тек се мало стабилизовали у другом делу првенства. 45 играча је прошло кроз екипу. Отшао је почетком године Хорд, Абаз… Јединство је до сада раскрчмило један солидан суперлигашки клуб. Очигледно је присутно мешетарење менаџера и да се Матић више не пита и да му је спласнуо ентузијазам. Ко још продаје најбоље играче кад уђе у виши ранг? Продали су сад Амадуа, ако продају Дензела, Енока…ето нас догодине у српској лиги. Волим Јединство али не верујем више у неки напредак а искрено ни у Матића.
Popokatlpetl
pre 29 minuta
Ako budu pogodili dobro ce zaraditi sa njim
Mihajlo Milenkovic
pre oko 1 sat
Dolaze pojacanja, videcemo kako ce to preneti na teren.
I
Ivanab00
pre oko 1 sat
Dobar je napadac samo napred
Alek
pre oko 3 sata
Dobro se radi u Ubu, mozda ponovo budu u super ligi
T
Tamnavac
pre oko 2 sata
Slabo si rodjo obavešten...
C
Chedo
pre oko 4 sata
Izgleda da Macva i Zemun imaju samo jednu jedinu namjeru ove sezone, a to je da napumpaju cijenu jednom mladom igracu i da ga zavale nedje u Cesku ili Belgiju. O opstanku u ligi i ne razmisljaju. Bijela zastava i prije pocetka.
H
Hmmm
pre oko 4 sata
Bravo za Macvu. Zapao mi je za oko momak, ima brzinu, ima trkacke mogucnosti, solidan je i sa loptom. Verujem da moze eksplodirati ove sezone.








