Komentari na vest

Ado i Zvezda – teška priča: Problem u 700.000 evra i avionu za Dansku

B

Bane15

pre preko 4 godine

Ja bih ima samo citirao Majkla Korleonea...ovo je moja ponuda...nista...i do vidjenja
D

Djole Valjevo

pre preko 4 godine

Cvetkovic je govorio nekada, ako ces sine da se cenkas ides preko puta. Sportski pozdrav.
n

nece pogresiti

pre preko 4 godine

ma koja god da je cifra zvezda moze to da ponudi...sad ne i plati al ponudi. Sigurno da ce napraviti gresku ako ne dodje jel evo kako je bakaprase dobro prosao pa prodat u novi pazar a pre toga bio niko i nista u malom Interu a eno vagaju se i ponude za Dionija posle sjajne sezone a samo je pitanje gde ce zavrsiti mada je Borac iz Kozarske Dubice najuporniji
Д

Днејмофдгејм

pre preko 4 godine

Неће бураз ђе је хладно, ето га на лето код нас.
R

Rasta

pre preko 4 godine

Ali
p

podesen

pre preko 4 godine

Darjan i tekstovi ala braća Grim.
p

podesen

pre preko 4 godine

Zvezda dugovala za struju 84 miliona dinara oko 700 000 E žutu banku nemaju,za vodu dug bio veliki,nikom ništa ne plaćaju,ni Leceu,ni pekaru hleba.

Kegevara

pre preko 4 godine

Ako je ovo istina, pokaži mi u finansijkom izveštaju pomenute cifre. Izveštaj je javno dostupan. Ako ne možeš, brtaj odavde.
c

citas li cujes li

pre preko 4 godine

@ kegevara ....ti ako si i malo pametan ne treba da ti pokazuje i dokazuje nista. Cim ti igraci oprastaju dugove za odlazak a Sneza kaze da plate mozda i bude nekad teba li ti sta jos druze ???

Kegevara

pre preko 4 godine

Ima sto razloga zasto se dobrovoljno raskidaju ugovore. Tako da: on je iznosio tvrdnju, on mora da je dokaze, ne ja. Inace njegova izjava ostaje #fakenews.
S

Sashki85

pre preko 4 godine

Pa roda već "čitavu deceniju" igra sam na krilu nisu mu doveli zamenu. Ako ti treba takav tip igrača godinama onda plati i 5 miliona ako treba. Nema ovo nikakve veze ni sa mitilandom ni bežanjem sa aerodroma.
M

Makijan

pre preko 4 godine

Mislim da Zvezda treba da stavi tacku na ovu pricu. I zbog svog imidza i da se ne ponizava pred klubom kakav je Serif. Ako je njima u interesu da imaju nezadovoljnog igraca njihova stvar. Ima i drugih na trzistu skauting da se poboljsa i to je to.
s

svedok

pre preko 4 godine

Ma ko je rekao da ovaj vredi tolike pare. Batalite etovam malog Stankovića njega forsirajte i zaradite pare. Imamo Sanoga na toj poziciji i teško da je ovaj koji nije video terena poodavno bolji igrač. Ovde se o njemu raspreda kao da je Mesi ista priča kao Falko i plejada promašaja Mrkele.
S

Sale555

pre preko 4 godine

Daj dosta vise. Niti je levi bek, niti brzo krilo. To nam treba. Imamo Stankovica tu kog treba izgurati.

Kegevara

pre preko 4 godine

A Motika je puž?
Z

Zvezdan iz Nis

pre preko 4 godine

Ova prica cula rekla kazala kod mene ne pije vodu.Danci se dogovorili sa Serifom igrac krenuo na aerodrom i onda se predomislio,onda serif ljut na igraca podize cenu i procente od sledece prodaje.Mislim smesno.Bre ljudi ako vam toliko hvali takav igrac lepo uplatite koliko trazi uprava Serifa, dogovorite se oko procenata od sledece prodaje i molim lepo.Iskreno ja bih vise voleo da se nadje pravo pojacanje na levom beku, igraca na poziciji zadnjeg veznog imamo 5-6 i ne vidim potrebu za dovodjenjem Ada.
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Evo batice, ti i ja na istoj talasnoj dužini, kao i svi iole trezni/trezveni. Pišu žvake za ludake bez pokrića i još veruju sami sebi. Bolje da nam titraju o Joži kako se sankao u koritu. Prosta istina: ne umeju profi da posluju i nikad nema dovoljno para za kupovinu kako treba jer dobar deo pokradu.
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Mene bi bio blam da pišem ove rekla/kazala sapunice. Da uprava posluje legitimno i inteligentno, od zadnjih pet godina uspeha bi bilo dovoljno para za ADOA, desnog beka koji nije havarisan, adekvatnog drugog štopera, adekvatnog drugog špica, i advekvatnog drugog levog beka. Dosta više seke Perse i njenih bajkica.
R

Raša P

pre preko 4 godine

Kako ti pojma nemaš ili samo zbog politike pišeš. Usput kada ti nešto nedostaje kaže se da ti FALI a ne HVALI. Bilo bi lepo i na stadion da dođeš da vidiš šta ima novo, da pogledaš koju utakmicu a rukovođenje kluba prepusti onima koji to znaju da rade. Svake godine Evropa i titule i tebi ni to nije dobro. Pa mislim.....
3

32 titula

pre preko 4 godine

Kad imas para onda poslujes lako i nemas potrebe da se ponizavas i cenkajuci se kao na pijaci. Ali ako si bez kinte onda nemoj da pravis od sebe klovna. Nedavno sam napisao da mi se cini da od ovog transfera nece biti nista i dobio 60 minusa ni kriv ni duzan a komentar sam napisao jer je to bilo jasno. Ne treba mnogo zaliti za Adom jer nam trebaju ozbiljna pojacanja i na drugim pozicijama.
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Mozda suo ovo malo novinarske patke. Ali da si ti realan, video bi gde je Zvezda bila pre 5-6 godina, a gde je sada. Uprave su uvek mutile, ne samo u zvedi, nego i u timovima petice, ali ja sam zahvalan ovoj upravi na sadasnjem statusu Zvezde. Dali je moglo bolje, sigurno jeste. Dali je mogro gore, moglo je i to, pa niko nije savrsen, svako me se desavaju greske, i uvek ce ih i biti, ali uspehe niko nemoze opovrgnuti. Zato napred zvedo, i korak po korak uzlaznom putanjom. A za Ada, ako hoce u Zvezdu, ima mogucnost i letnjeg prelaznog roka, a i raskida ugovora, pa dolaska kao slobodan igrac. Kako neko rece Serifu je glupo drzati nezadovoljnog igraca, i realno kada se vidi da su prodali sve nosioce igre, tesko da ce se ponovo pokazati kao ove sezone.
C

Czvvbgd

pre preko 4 godine

Nije problem 700 nego preveliki procenat od 20 od naredne prodaje koja bi trebala profit da donese samo zvezdi a oni oce i tu da uzmu deo kolača i to prilično dobar .
M

Mogu dati

pre preko 4 godine

i 90% POSTO nece dobiti ni toliko koliko sad kosta
G

Gost123

pre preko 4 godine

Ljudi mnogo ste dosadni sa komentarima, kako narod plaća, kako Vučić plaća, kako kurta kako murta plaća. Aj više smorili ste.
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Pa lepo, isto onako kako su JULovci ilegalno izneli iz kluba preko 100 miliona maraka u periodu od 89-92e. Tako lepo kradeš decenijama stotine miliona, pa kad dodje vreme da čuvaš vladajuću poziciju onda malo sirotinji mažeš puter po glavi finansiranjem uspeha. Zato se grobari toliko lože na njihovu "školu", jer su oni umesto podrške budžetu dobili Zemunelo. Ali baš zato i likovi poput tebe postoje, za 250g šunke/kačkavalja iz Trpkovića.
f

fusbaler

pre preko 4 godine

mlad je igrač i izuzetno kvalitetan odličan bi bio sa Kangom, kad su vec dali 1.8 miliona mogu i da se izduže i ostatak.Za neke igrače koji su bili promasaji davalo se i šakom i kapom.Ajde i ovo da ne uspe, nedostaje nam brzina, bekove da ne spominjem, Roda zamenu nema.
R

Raša P

pre preko 4 godine

Šteta što ne dolazi u Zvezdu. Prilično bi ubrzao i unapredio igru. Odličan igrač i baš šteta!
p

procenat je bitan

pre preko 4 godine

ma bre naci ce nekoga ...eno ih na granici sa madjarskom milion sede cekaju prelaz ubedice nas da neko od njih vredi milion
G

GostRider

pre preko 4 godine

Da,imamo Sanoga,Stanica...Srnica,ali ovaj decko je prototip savremenog zadnjeg veznog sa dobrom tehnikom,sutem,brzinom....E to nama fali,to nemamo
S

Sherlocked

pre preko 4 godine

Zezas se? Nama druze fale BEKOVI i to vec pola decenije , moderni , brzi i da znaju da centriraju sto se podrazumeva da si naucio jos u petlicima . Takodje nam fale brza krila . U principu , fali nam dosta brzine
p

pancevac92

pre preko 4 godine

@Sherlocked da da,Rodic eto ne zna da centrira ali nam je najbolji asistent ekipe,kakav si strucnjak
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Ti racunas Srnica? Koja pozicija levo ili desno smetalo?
h

hulkdelija

pre preko 4 godine

Pa ovo je neverovatno, kakva saga oko ovog. Ako je procenjeno da je toliko dobar i da ce Zvezdi doneti boljitak u igri i posle profit, odresite kesu i dovedite ga.
p

podešen

pre preko 4 godine

I ovako narod placa.

07.08.16

pre preko 4 godine

U skauting sluzbu treba ulagati,napraviti sistem,tako da je Mrkiju lakse i jeftinije da dovede yt pojacanje,ili neku kombinaciju,ili da dovede nekog naseg bivseg igraca ili nekog ko treba da rehabilituje karijeru.Mrki ne zna sa dovede igraca,sto puta dokazano.Da nam Motiku nisu preporuculi,Mrki ne bi ni cuo za njega,a da nije bilo Salihamidzica,Mrki ga ne bi mogao ni dovesti.Ne znam kako smo uspeli dovesti Ohija.Sto se Ada tice,bio je odlican u Evropi,ali je cudno sto je jedino njega Serif od boljih nije prodao,i sto se niko sem nas i Danaca ne interesuje za njega Opet,ako je u stanju da ponovi ove igre,onda ce nam trebati.Stvar je sto Mrki pojma nema sta i koliko Ado moze,jer nije ni cuo za njega do ove sezone,niti ima pojma kako je igrao pre.Ako Ado moze ovako i dalje,a mlad je,i trebali bi da moze,onda nam treba,ali je cena previsoka,a mi para nemamo jer su izvucene iz kluba.
D

Danilo91

pre preko 4 godine

Nesto mi je tesko da poverujem da decko nece u Dansku zbog Srbije, plus ovde ne bi igrao evropu vec samo domace prvenstvo do kraja sezone.Nesto mi tu smrdi iskren da budem.A i ako pogleda gde zavrsavaju igraci zvezde poslednjih par godina onda ne vidim zbog cega bi bio toliko odlucan da dodje ovde pre Danske.
s

sssssssss

pre preko 4 godine

pa to sto vi necete da prihvatite da je Zvezda u evropskim okvirima pretekla mnoge klubove, to je druga stvar. Svestan je da igramo Evropu svake godine i nema sta tu da se komentarise. Svestan je da je sa Serifom jedva prosao Zvezdu, tako da zna u kakvu sredinu ide. Za relativno iste pare naravno da ce pre ovde nego na hladni sever Evrope.
P

Pitam se...

pre preko 4 godine

Što ne bi igrao Evropu?Osminu ne ali posle toga sigurno ili smatraš da ispadamo već u osmini finala?!
k

korisničko ime

pre preko 4 godine

1. Na zadnjem veznom već imamo kakva-takva rešenja, a sportskog direktora i skauting nemamo uopšte. Kada već ulažu silni trud, što nisu doveli sportskog direktora i šefa skauta Šerifa nego čekaju ovoga mesec dana? 2. da li ima šanse da prođe jedan dan, na primer sutrašnji, da ne napišeš tekst o tome kako ovaj igrač još uvek nije došao u Zvezdu?
V

Vrh brate

pre preko 4 godine

U sto mi je drago sto nece doci bio bi jos jedan u nizu promasaja, pre bi doveo banjca za duplo manje pare
p

podesen

pre preko 4 godine

Nenormalne plate za naše uslove imaju Borjan,Sanogo,Krstićic,Katai,Ben,Ivanić ima duplo više sada neko kada je otišao u Bate,Ohi,Dioni,Risairo,Pinici,Dragović u je malo ako ima 600 000 jer vredi puno više.Nabrojao sam 10igraca koji koštaju bez premija 15 miliona bruto evra,a gde su ostalih 26 igrača jer ih ima na platnom spisku 36 fudbalera .Ako se osvoji le pobednik dobija 14milke bez ulaznica.Suma sumarum ekonomske logike nema,ako se zaljulja 3 aprila pobeže Terza u eufu kod svog pulena Lakovica.A dug će ostati pa neka je bog u pomoći.
G

Glupost

pre preko 4 godine

600 000 x 10 = 6 000 000 a ne 15 000 000 Mada nabrojao si 12
Č

Čarapan

pre preko 4 godine

Da nije igrao za Šerif protiv nas, ne bi ni znali da postiji.
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

E bas ce iz kluba koji igra LS da dodje u klub koji igra LE.
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Samo kada si se ti javio....
D

Delija Istok

pre preko 4 godine

Ne znam šta će nam ovaj. Sanogo igra zadnjeg a to mogu i Stanić i Stanković, čak i Srnić. Prevelike pare da bi igrao srpsku ligu.
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Ma jasno.Narocito je milina gledati Srnica na zadnjem veznom.
C

Cika sveta

pre preko 4 godine

..cumic,rangjelovic, marusic,birmancevic,...ali krunic..sta rade zvezdi ..moxda ja gresin ali ovi fudbaliri igraju u lige petice...tako ce biti sa banjcem...moj unik kaze..pre bih mavijao za hajduk iz splita no za tvoju zvezdu zbog MAHIINCIJA mrkele i terze...toko se gube mladi navijacil
G

Gost41

pre preko 4 godine

Najstrašnije je što i vrapci na grani znaju za te igrače koje ste nabrojali da valjaju. Moj kum je sportski fotograf i sve njih je nabrojao mnogo pre nego su uopšte postali interesantni drugim klubovima a Zvezda i Partizan nisu ni znali da ovi postoje? Doduše za Čumića je rekao da je "najslabiji" medju navedenim ali da svi imaju kvalitet. I to se pokazalo tačno. E sad zašto i kako jedan sporski fotograf zna za ove igrače a ovi u vodećim klubovima nemaju pojma to je već pitanje na koje nemamo odgovor ni Vi ni ja, a verujem ni dosta ljubitelja fudbala u Srbiji.
B

Banana bre

pre preko 4 godine

Tako je.Zvezda je u svojoj istoriji uvek dovodila prvo najbolje igrace sa ovih prostora,a sad istrosene matore strance koji samo Terzi donose profit.
R

Rare

pre preko 4 godine

@nije se desilo
С

Саббатх

pre preko 4 godine

па шта фали Хајдуку из Сплита? и то је Српски клуб!
V

Visente Del Boske

pre preko 4 godine

Alo imamo na toj poziciji Stanica i Stankovica,njih forsirati,ejjj jedna barselona je pruzila sansu maloletnicima Gaviju,Nicu i Pedriju,samo se mi plasimo da damo sansu nasim igracima
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Станић, Станковић и Канга су офанзивни везни, Саного, Крстичић и Адо су дефанзивни везни. Научите фудбала!
s

serMudro

pre preko 4 godine

Ala bulaznite,mi nemamo nemamo zadnjeg osim Sanoga...i manite se demagogije,po člansku i sezonsku pa onda da komentarišete...i ovako veze nemate,guraj ti negurano,teraj kući ono što.ne ide...šta će nam.štoper.imamo Pavkov Milana,nije brz al je zato visok,dobili bi na skok igri u oba smera...eto ja sad lupam i pametniji od uprave CZ...
T

TESKA

pre preko 4 godine

i dosadna prica
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD *

pre preko 4 godine

I mali Stanković i Stanić su bolji od ovog,,,,, i pametnije je pet puta forsirati njih dvojicu nego dovoditi ovoga. ,,,, a da ne govorimo o gluposti davanja Lučića na pozajmicu...... Stanković ima potencijal, možda i veći od Filipa Stevanovića koji je prodat M. City - ju, pa prosleđen u nekom pičkovcu, i koji izgleda nikad na žalost neće postati igrač, a da je ostao još 2-3 godine u Partizanu mogao je da bira jedan id 10 najvećih klubova u Evropi. Tako i Stanković,,,,, ako bi ostao kod Nas naredne 4-5 godine, igrao i razvijao se kao igrač igrajući, za 5 godina bi igrao u Bajernu,,, ovako Završiće negde, ko zna gde, i biće niko.
P

Propali talenat

pre preko 4 godine

Stevanović nikad neće biti igrač. Ne bi bio ni da je ostao još te 2-3 godine u Partizanu. Posle pola sezone je više razmišljao o frizurama nego o fudbalu. Biće to razvojni put Nece Mihajlovića, kao i većine njih iz te hvaljene škole.
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Šerif ga je licencirao za Evropu. Do leta ništa!
R

Rasta

pre preko 4 godine

Probao sam da ostavim komentar na mestu ali se i dalje cepa prica... Ovaj ovoliko, onaj na 2/3,ovom duguju, onaj ce doci jer voli Maghica... UJEDINIMO SE BRE I NAJURIMO SVE! Lep dan vam zelim... Ko razume shvatice,ko ne razume nek zaokruzi 1!Zivi, zdravi i stalno nasmejani mi bili...
P

Produži dalje

pre preko 4 godine

Ajde dovedite Banjca i ne ponižavajte se više. Očigledno je uprava Šerifa odraz debilizma
p

podesen

pre preko 4 godine

A Degenek oprosti 800 000 evra a ovom daju ako daju za obeštećenje blizu 2,Motika 1,5 m na 3 rate,Ohi preko 500 000 E bez bonusa,Pucini i više,pa koliko stranaca imaju,nazidali plate kao ultra kop BG na vodi.Ide ovo na +70 milke duga minimum.
p

podesen

pre preko 4 godine

A Dioni i Risairo zajedno biju 100 000e neto,bruto pitaj boga,ako im ista daju.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Охи и Пићини су дошли без обештећења.. Колико мораш да будеш злонамеран да напишеш овакву бљувотину?
p

podesen

pre preko 4 godine

Ohi i Picini došli za ugovor i dobre cevape,slobodan igrač dobija keš na ruke,ne veruj u bajke doktorove da Dragović igra za 600 000 E kao Ben,ne ide druže,svaka čast klasa je vredi ali ne vredjajte inteligenciju .
R

Rasta

pre preko 4 godine

Kao ostrasceni Grobar vam kazem... Mali Vladimir Lucic je neverovatno dete i nevidjeni talenat... Nemoj da zajebete kao mi sa Vlahovicem... Mali ima sve sem snage da se valja sa ovim nasim mrcinama... Takav pregled igre ima jedino Jokic😁😁😁.... Manite se vise prica ko kome kad sta kad smo svi isti... Čistiće se kubure samo da ovaj mart prodjee... A mi ko nekad kad se znalo i postovalo rivalstvo... Na derbiju se ne znamo al za Srbiju kidamo.... Aj pa toliko...
G

Gost41

pre preko 4 godine

Hvala na normalnom komentaru! Nekada smo mi iz kraja ulazili u trolejbus 40 i išli svi zajedno na derbi, zajeb...li se, pevali, prozivali...pa kad dodjemo do stadiona jedni levo, jedni desno....pa posle opet isto, samo u drugom pravcu. To je bio rivalitet, sad kao što neko napisa, piše tekst o Vlahoviću, više od pola se prepucava da lli je Zvezdin ili Partizanov igrač? Pa realno nije ničiji, Juveov je igrač i nema tu šta da se prepucavamo, treba da se radujemo jer je naš Srbin....
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Bata Rasto, duboko poštovanje od jednog originalnog Cige. Trenutno imamo jedinstvenu priliku koja se nije pojavila od kad je lopta okrugla. Imamo (u najgoru ruku) trećeg špica sveta, i tek će da se razvija. Imamo jednog zalutalog ubicu u najvećem timu sveta, samo mu treba malo podrške. Imamo kralja Rima i jedinog 'dabl-dabl' fudbalera u ligama petice. Imamo malog velemajstora za koga mnogi nikad nisu čuli u Veroni. Imamo lika koji možda nije taj nivo u Čempijonšipu ali za grb gine kao niko nikad. Imamo golmana dvometraša sa nogom kao Ćabi Alonso. Imamo malog ubicu na levom štoperu, koji kad se sredi ima da prebija Afričke antilope i već to radi na veliko, imamo kapitenčinu koji je sam pre par godina silovao Mordića, Krosa, i Kazemira na sred Bernabeua. Ako se možemo jednom u životu ujediniti, suzbiti redove, i fokusirati naš bes na prave protivnike imamo priliku da Srpski fudbal i Srbiju kao državu unapredimo sto godina u 12 meseci. Pametnim dosta. DOGODINE U DOHI!!!
R

Rasta

pre preko 4 godine

Aloooo bre braco....
E

Evoga

pre preko 4 godine

Vec se uplasi da ce jutro proci bez Ade...najbolje ako I dodje da produzi za Novi Pazar...kad se pokaze u filijali onda u prvi Tim.
M

Mrkela nije kriv

pre preko 4 godine

Mrkela sluzi samo da preuzme gnjev navijaca sa pravog krivca...
L

Ludilo

pre preko 4 godine

Ljudi moji u odbrani osim Dragovica mi nemamo vise nijednog igraca ! A oni jure Ada ccccc.....
7

777

pre preko 4 godine

To je zahvaljujuci pravilu o bonus igracima. Aj mi reci koj stoper bi bio lud da dodje i da sedi na klupi i gleda kikseve Erakovica koji mora da igra zbog tog pravila... Spajica zbog toga recimo nismo doveli pre 15tak dana... Pravilo je cist kretenizam i treba da se menja ako hocemo bolje nase klubove u Evropi...
c

comi111

pre preko 4 godine

Addo i Zvezda kao Sergej i Real ili Mancester. Ja bi Zvezdi podigao na 5 m zato sto su bezobrazni. Kad oces igraca, odma das pare i Cao. Ne treba nam Addo!!! Ne treba nam Mrkela!!!! Vi zapravo pojma nemate. Mrkela napusti fotelju bre ne znas da ubodes niti jednog igraca. Opet se dovode neki protiv koga smo igrali. Mozda je decko samo imao motiv vise u Evropi, pa je pokazao malo vise. Kod ovog 22 igraca se gleda talenat od 1 do 10 buduvi razvoj, moze li on dalje da se usavrsi i bude jos bolji(dakle potencijal) Zasto verujem za Motiku? Zato sto dolazi iz Bajerna i neverujem da bi nam ga uvalio Salihamidzic jer ricamo istim jezikom, i razume Zvezdinu situaciju. Dakle ovo sto Mrkela dovodi to je plakanje DEJANE STANKOVICU dzoker Risairo Zivkovic? Kakav dzoker za sve sam bio upravu, i za mustafu, i za Bakajoka i za Falka i Erakovica. U zivotu nisam pogresio transfer jedan i ko ima potencijal ko nema. Addo bolje da ne dolazi, jer verovatno ni on pojma nema i ograničenog je potencijala.Jer mi sve dovodimo neke protiv koga smo igrali, to ce reci da mi ne pratimo igrace i nemamo skautin, nego to sto se pokazu protiv nas, pa ni mi nismo neko merilo jer smo spora ekipa. Nema para? Odakle toliki milioni prosli kroz klub a nema? Ne treba nam Mrkela, ne zna da radi, dajte mu ulogu da petu neku, nemoj brate da ti skautiras ko boga te molim. Kako vama navijacima nije jasno da nam dovode neke crnce cisto sto je druge boje, da nam zamazu oci?Dakle Dioni aut sa sve Mrkelom, a posle i Terza polako i da dodje Jugovic ili neko takvog renomea. Uzeli Zvezdu pod svoje i jasu nad njom, a nama prasina u oci.
K

Kemp

pre preko 4 godine

Ako budemo dočekali drugi dio sezone sa Krstičićem, treba da se ranimo.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Pobegao sa aérodroma zbog velike ljubavi prema Zvezdi. Ovde je Zvezda htela mimo njegovog kluba da se dogovara sa igracem, Moldavcima se to nije dopalo i sad zezaju. Jbg. Nista od ovog.
A

Apsolutni

pre preko 4 godine

Prelazni rokovi su zavrseni u vecini zemalja; Serif ako sad ne proda Ada poslije LS i AFCONa, na ljeto nece dobiti ni ovaj novac sto Zvezda nudi ako nudi, tako da Zvezda je u velikoj prednosti u pregovorima, samo treba da bude strpljiva... Sa druge strane Zvezda je napravila gresku u koracima kad je pokazala javno koliko zeli igraca, opet sa trece strane dati toliki novca za igraca iz Serifa, ne znam, nadam se da zaista u njemu ima nesto... Jer igrac od 21 godine koji je imao zapazenu ulogu na dva velika takmicenja nije imao jos nekih ponuda osim Danaca i nas, nekako se pitas da li zaista smo niko drugi nije mogao prepoznati kvalitet na tako velikoj sceni
h

hulkdelija

pre preko 4 godine

To mi je neverovatno, da je toliko dobar, a niko ga nije primetio. Da su Danci ponudili ta 2 miliona, isao bi on samo tako. Ili su ovi nasi ponudili vecu platu, jer se razbacuju i daju svakom 500k, a Danci za ovog naravno ne daju vise od 300k u vrh glave.

Miki

pre preko 4 godine

Ne znam koliko vredi pomenuti igrač ali je očigledno da CZ funkcioniše po principu hoću-neću. Svet ne trpi "jajarenje" i jasno je ukoliko hoćeš nešto, treba da radiš da uspe. CZ to ne zna i izuzimajući ovu godinu (za sada) dovođeni su u nizu škart igrači a poslednji izdanak te majstorije je Dioni, koji sedi u Beogradu za velike pare i ne igra. Da je deo bačenih para otišao na kupovinu novog igrača, posao bi odavno bio urađen. Kao navijaču CZ, gadi mi se kada dođe prelazni rok jer do sada dugo vremena gotovo ništa nije urađeno normalno. Kako ozbiljan svet radi i kako treba! Floskule o poslovanju sa velikima su za malu decu i samo ispiranje lične savesti.
G

Gost434

pre preko 4 godine

jure jednog igrača a nemaju alternativu, nemaju stopera ni jednog... bruka I sramota...
E

ET-1

pre preko 4 godine

Ne bih ga sad doveo, da ga daju za džabe. Toliko trošiti energije na nekog prosečnog stranca koji bi samo zauzeo mjesto našim mlađim igračima. Odustanite ne treba nam.
C

Cccc

pre preko 4 godine

Terza I Mita da pogode sa pojačanjem, gde to ima.
G

Gost999

pre preko 4 godine

Ovu komplikovanu situaciju treba da iskoristi Dinamo iz Vranja i da dovede čoveka u svoje redove.
A

Ab

pre preko 4 godine

A zašto komentari tipa... Bolje u Srbiji nego u Danskoj sa puno ironije? Zašto omalovažavanje vlastite zemlje na svakom koraku?? ... Pa naravno da je Zvezda kao klub privlačnija od Danskih klubova, prvak Evrope eeeej !!! Najveći klub istočno od Minhena!!! Platom možemo isparirati dancima, naša liga će dati direktnog učesnika u LŠ, imamo jedam od najvećih derbija na svijetu!!!
G

Gostioničarr

pre preko 4 godine

Zato što je tamo bolji standard, ne duguje se i zavlači kao ovde. Bolji je vazduh, bolji su ljudi, bolja infrastruktura, sve je bolje. A najuspešniji klub istočno od Minhena je Steaua, pozdrav.
A

Ab

pre preko 4 godine

Da da, baš pametno zboriš, i to što si naveo nema nikakve veze sa izborom jednog fudbalera... A koliko si zlonamjeran (a možda si samo danas neraspoložen, pa ti brat oprašta) pokazuje tvoja teza da je rumunska Zvezda veća od NAŠE!?! Pa ćak i da navijaš za Partizana;) gdje ćeš to odvaliti:)
A

Ab

pre preko 4 godine

I to bolji ljudi??!! Pa ti si meni brate draži i preći od milion danaca!!! Kakvi smo takvi smo, nismo baš najbolji, al pooravićemo se valjda... Pozz;)
B

Bane15

pre preko 4 godine

Gostionicar., ovo sa Steauom ti je sigurno Pantic sapnuo... priznaj
д

д.г.

pre preko 4 godine

Већ сам се забринуо. Два дана ништа нисте писали о Аду. Шта би са Бањцем? Он је из српског клуба и незамисливо је српском клубу дати милион обештећења. Тако сте радили и са Ранђеловићем и Чумићем.
G

Gost13

pre preko 4 godine

Nezamislivo je jer oni tj. TSC, ne mogu te pare da dobiju nigde za njega. Pa sad hajde da deremo Zvezdu jer eto može nam se. Na kraju će lik u neki Honved za 300k i ćao.
д

д.г.

pre preko 4 godine

@ гост13. Видим да се за Ада све сами великани отимају.
B

Baxter88

pre preko 4 godine

Realno Serif je nebitan u prici, treba njega kao igraca ubediti i onda ce on Serifu da presedne i nece imati kud, uvek je primarna zelja igraca...
s

sramotno .

pre preko 4 godine

gde je stoper? ti sa erakovicem hoces da osvoji titulu????
s

seku sanogo

pre preko 4 godine

seku sanogo na stopera
m

molim???

pre preko 4 godine

pa ako je sanogo na stoperu ko ce biti zadnji vezni????
G

Gorstak

pre preko 4 godine

Pitanje odakle im i 1.800.000 evra. Zvezdin dug u septembru prosle godine iznosio preko 70 mil evra, prodaja par igrača ne moze mnogo da popravi stanje duga, a do kraja 2021 su bila ostala jos 4 meseca. Dokle vise ce drzavnoj mezimici da se oprastaju uzeti krediti, pronalaze novi sponzori i daju pare vise i niko ne zna odakle, dok 90% klubova se bori za opstanak i gasi poput Hajduka iz Kule , Borca iz Cacka zbog duga od 1,5-2 mil evra. Ma neka svi pocrkaju samo da čedo podno tenka ne plače.
S

Smaracu....

pre preko 4 godine

Zapitaj se odakle i fk i kk partizan toliko para za pojacanja..
a

argh

pre preko 4 godine

Lepo što si pomenuo Hajduk iz Kule, svi se sećamo čemu je služio.
T

Terghj

pre preko 4 godine

A i Borac iz Cacka nije nista bolji
B

Bzzz

pre preko 4 godine

Dobro je da znas Zvezdin dug a ne bavis se klubom za koji navijas. Nemate za krstenog igraca pa vracate bivse kilavce gde je sve na dodjem ti. Gledaj svoja posla :)
G

Goust

pre preko 4 godine

Ubedili ga da mu je bolje u Srbiji nego u Danskoj? Svaka cast Terzi i Mrki.
c

cccc

pre preko 4 godine

Pito bi one sto nemaju mozga a komentarisu, jeli bolje u Srbiji živeti sa 400000€ u džepu godišnje i plus premije ili u Danskoj.
B

Bg

pre preko 4 godine

Sta je cudno ? Zvezda ostavlja Danske klubove iza sebe i na terenu i finansijski, strance mora da plati i dobro ih placa. Bolje nego sto placaju danci, norvezani, svedjani itd. Ohi je u Norveskoj imao smesnu platu.
V

Vile sampion izraziti favorit

pre preko 4 godine

Pa bolje je, sta je sporno. Stojim iza toga da su Srbija, Beograd pa i Ns i Nis zasto da ne , najbolja mesta za zivot na kugli zemaljskoj ako imas pristojnu lovu. Hoces pozoriste, banje, provod, privatne klinike, napravis saob prekrsaj crvena, dve problem resen itd. Sa Zvezdom Ls ili Le , ostale utakmice lagane. Ako si dobar iz Zvezde milionski transfer pravis itd.
Z

Zone

pre preko 4 godine

Priča dobija epilog do kraja večeri je bio naslov pre 6 dana, pa onda ipak sutradan ili prekosutra, a sad je i sa aerodroma pobegao.. Dajte molim vas
V

Vszbsjsj

pre preko 4 godine

Mene je kao deliju sramota ponasanja huligana na vaterpolo utakmici neki dan. 30 godina od rata,a oni i dalje pricaju o nacijama. Mi smo toliko licemerni. Zasto onda ne racunamo istoriju samo od rata na ovamo jer su zvezdu (kao i vecinu klubova) osnovali komunisti i slavnom je ucinili i hrvati i muslimani koliko i srbi? Zasto slavimo dan osnivanja,a necemo da priznamo da su je osnovali komunisti? Zasto slavimo sve titule i uspjehe kluba,a tjeramo hrvate i bosnjake/muslimane iz kluba? Pa ajmo onda reci ne priznajemo titulu iz barija jer su igrali "balije i ustase"! Zasto smo toliko jadni i licemerni? E zato klubove treba privatizovati! Kada bi klubovi bili privatni gazda bi takve maloumne huligane otjerao sa tribine jer kao i svaki privatnik ne bi dozvolio da mu neko drugi ( u ovom slucaju tribina) postavlja trenera ili odredjuje ko moze igrati.
N

Neko drugi

pre preko 4 godine

moj prijatelju, broj minusa koje si dobio na svoj komentar ti sve govori. A komentar ti je apsolutno na mjestu. Refik, Robert, Avdija su nekada bili dobri, ali danas nevaljaju. Licemjeri najjveći.
M

Mikki

pre preko 4 godine

Ne znam sta ce nam, osim ako je bas igrač koji odmah može podići značajno kvalitet ekipe. Imamo dovoljno igrača na sredini, uključujući i malog Stankovića
1

11

pre preko 4 godine

Ma odjavite ga, šta će nam brdo igrača
G

Gost3333

pre preko 4 godine

zar nema ni jedan drugi zadnji vezni na trzistu vec samo on???
S

Sherlocked

pre preko 4 godine

Istresli su za ovog decka Motiku toliki kes , a sad zatezu pricu oko pola miliona manje vise. Pre ce biti da ovde ima problema oko toga koliko moze da se mune.
O

Ojo

pre preko 4 godine

Trebalo je da ga Šerif pusti, A ovi Indijanci bi ga poslali u Pazar na pozajmicu da stekne iskustvo
G

Gost4333

pre preko 4 godine

ma da pricaj mi bajke da bi opravdali propali transfer I amaterstvo mrkele da dovede zadnjeg veznog
D

Daj ne lupaj

pre preko 4 godine

Sta prozivate Mrkelu kad I ptice na grani znaju da se nista nepita.
Ž

Željko ®

pre preko 4 godine

Dizi ruke od posla.Za 2,5 mil. € i procente bolje da forsiramo nekog naseg klinca da stasava uz Sanogoa(samo da malo manje bije)
Z

Zvezdas1989

pre preko 4 godine

Dovesti Banjca veci potencijal od ovog,bolje mi ja vodio skauting od onog retarda Mrkele lik dovodi samo igrace koji su nas izbacili iz kvalifikacije ili koji su dobro odigrali protiv nas
D

DelijaNS

pre preko 4 godine

Ako ga sad ujeku predizborne kampanje ne dovedemo, nikad nećemo!
S

Sherlocked

pre preko 4 godine

Ma daj neka batale ovog Ada vise , a i vi sa tekstovima u vezi sa njim . Brate pa ni da je Kante licno. Eto imamo hvala Bogu ovih mladih sto su bili na pripremama pa bolje da rade na razvoju na primer Stanica koji je odlican ili ovaj mali sto po vasoj prici ima cetiri plucna krila..
A

Ab

pre preko 4 godine

Samo nastaviti pritiskati i biti bezobrazan kao i oni... Ubjediti Adoa da insistira na transferu...