Komentari na vest

AEK i Nikolić šampioni Grčke!!! Delovalo je strašno, završilo se najslađe moguće

Katarina Radulaški

pre 20 dana

Zasluzeno, bravo, i cestitke
l

laki100

pre oko 2 meseca

Šampionat zasluženo osvojili, čestitke celom timu.
j

jelenal19

pre oko 2 meseca

Ovo je primer kako pravi trener menja igru
v

vanjaaa03

pre oko 2 meseca

fantastičan trenerski posao, bravo za Nikolića i tim
a

aleksss99

pre oko 2 meseca

Marko zaslužuje svaku pohvalu za ovu titulu
s

sale01323

pre oko 2 meseca

Delovalo je teško, ali završilo se savršeno
d

dacika75

pre oko 2 meseca

AEK i Nikolić su pokazali klasu ove sezone

Ivan Tokai

pre oko 2 meseca

Čestitke Nikoliću, ovo je zaista sjajan uspeh

mmmm

pre oko 2 meseca

steta sto nisu igrali protiv nas

Mozzart Nalog

pre oko 2 meseca

trebali su sa nama igrati da nas uniste
m

menkopenko

pre oko 2 meseca

Lepo odigrali ove godine, svaka čast

Nadica Stefanovic

pre oko 2 meseca

ma trebali ste da padnete sa zvezdom i da ih rasturite
p

pa...

pre oko 2 meseca

Bože o čemu se ovdje Ljudi svadjaju to teški Blam.Ko je bio u Partizanu a ko u Zvezdi to je totalno nebitno 4 Srbina su pomogli Aek-u da dodju do Titule i Svaka im Čast na tome i drago mi be.Mislite li vi da se oni četvoro u Atinu o tome svadjaju sigurno NE nego uživaju u Żivotu a ne kao vi jadno

Slobodan Milojkovic

pre oko 2 meseca

Svaka cast, trener na mestu i zasluzen uspeh.
b

bbgarko

pre oko 2 meseca

Zasluzeno ,bravo svaka cast momci

Milica03

pre oko 2 meseca

Zasluzili su iskreno,svaka cast

Nenad_999

pre oko 2 meseca

Zasluzeno nema sta a sad jovkela vracaj se kuci.

Urke97

pre oko 2 meseca

svaka cast za nikolica ovo niko nije ocekivao

Ујка Житко ПФК93

pre oko 2 meseca

Izvozao si sistem celavi,celavi,celaviiiiii.... kebina armija zna zasto!😂😂😂😂
i

iveljaaa

pre oko 2 meseca

Potpuno zasluzeno, bravo Nikolicu grobarcino!
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Marko Nikolic je najbolji Srpski trener i to pokazuje zasluzeno osvojena titula bravo za Srbe u Aeku

Damir Jovic

pre oko 2 meseca

Zasluženo prvo mesto,nema šta.

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

Zasluzeno BRAVO CELAVI

dusann55555

pre oko 2 meseca

Svaka cast za AEK i Nikolica zasluzena titula
T

TuzniBauk

pre oko 2 meseca

Ovo je veliki uspeh. Svaka čast na tituli, ovo je za sva vremena!

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

Zasluzili su iskreno svakq cast Celavom

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 meseca

Svaka čast, odličan trener evidentno!
M

Minhauzen

pre oko 2 meseca

Bio je penicilin iza neke viruse u Srbiji. Čestitam mu.

bet366.dx.am

pre oko 2 meseca

Kakav spektakl u najavi zvezda aek
I

Ivan8888888888

pre oko 2 meseca

Nije bilo na kocki aek je zasluzno izdominirao prvenstvo.Steta samo za evropu al tu je sledeca sezona bice zanimljivo gledati ih opet u evopi
v

visla13

pre oko 2 meseca

AEK ove godine igra baš ratnički fudbal, vidi se trenerova ruka u svakoj utakmici.
s

sabonis09

pre oko 2 meseca

Delovalo je da će AEK sve prosuti, a onda gol u nadoknadi za titulu… filmski scenario 😳

Ivan Selenic

pre oko 2 meseca

cestitke,zvezdi se otvara put ka trecem cetvrtom kolu lige sampiona
V

VrućaSarma

pre oko 2 meseca

Marko Nikolić gde god ode uzima trofeje, čovek je doktor za ligu i mentalitet ekipe 🔥
b

bojanboskovic

pre oko 2 meseca

Svaka čast za Nikolića
Ф

Фикус

pre oko 2 meseca

Какав тренер, какав психолог, какав човек! Штета само што је сметао жгадији!
M

Markocicin

pre oko 2 meseca

Grobarcina uvek uzima titule gde god da je
n

nola no1.

pre oko 2 meseca

liga kao pavlaka
h

h. o. r. i. 91

pre oko 2 meseca

Svaka čast za trenera
A

Animationen

pre oko 2 meseca

Zlo, naopako, strahote li šta se dešava.
g

gost iz draznjaaa

pre oko 2 meseca

Gde je onaj što je pre 4 kola pričao kako Aek neće da uzme titulu? Ko sve komentariše danas, sve strucnjaci.
v

vukasin2015ks

pre oko 2 meseca

Dobar trener,gde god da je radio imao je rezultate..

Batina1

pre oko 2 meseca

Bravo za titulu! Nikolić sve ozbiljniji kao trener.

kiboooo

pre oko 2 meseca

Nema šta zasluženo

Milos Kostic

pre oko 2 meseca

Bravo majstori.Svaka vam cast.

Srecko Ljubic

pre oko 2 meseca

Partizanova škola fudbala

Nebojsa Antic

pre oko 2 meseca

posteno zasluzeno

Александар Симић

pre oko 2 meseca

Pa da sam se malo uspavao sa njim u krevetu sam i da si mi se javila odmah i da si me zvao i ne znam kako je to bilo na svetu
a

animalem

pre oko 2 meseca

Koliko moze ovako sve biti pokvareno i namešteno.

Aleksandra1994

pre oko 2 meseca

Brtae mili, osvojio titulu u konkurenciji 2-3 kluba. I to sa najvecim budzetom u istoriji AEK-a . Ovde pisu kao da je napravio najvece iznenadjenje u fudbalu. Covek ima dobre igrace u timu. Olimpijakos nista specijalno kao ni Paok. A inace da je kao trener napredovao, to jeste. Samo nigde nije uzeo tim koji ima mali budzet itd. U Srbiji

Aleksa Jovanović

pre oko 2 meseca

Svaka cast na pobedi. Sada samo da se ne opustaju vec da se spremaju jos jace

Meda74

pre oko 2 meseca

Nikolić jedan od najboljih Srpskih trenera
M

Marko206

pre oko 2 meseca

Ma bravo bre nasi, cestitam.

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 meseca

potpuno zasluženo osvojena titula.bravo za Marka Nikolica i nase igrače

Nrconicar8

pre oko 2 meseca

Svaka castNkoltpuno zasluzena titula!

K1K1

pre oko 2 meseca

sampioniiii ale ale hqha

Mirko Zlatanović

pre oko 2 meseca

dobar trener. skidam kapu

Aleksije05

pre oko 2 meseca

Moze to mnogo bolje.
J

Jandrijana96

pre oko 2 meseca

Nikada sakupiti ove poene
n

nuki63

pre oko 2 meseca

Zasluženo AEK , dominantan cele sezone, samo dva poraza. Nikolić odličan trener
N

Nea Filadelfia

pre oko 2 meseca

Treba da budeš debeljko da bi napravio onakvu asistenciju u 93-em 😁 Svaka čast Luka 🥇🏆

Igor Lukic

pre oko 2 meseca

Svaka čast treneru

Kraj Svega

pre oko 2 meseca

Nema se sta reci svaka cast
S

Sergio Coolio

pre oko 2 meseca

Brtae mili, osvojio titulu u konkurenciji 2-3 kluba. I to sa najvecim budzetom u istoriji AEK-a . Ovde pisu kao da je napravio najvece iznenadjenje u fudbalu. Covek ima dobre igrace u timu. Olimpijakos nista specijalno kao ni Paok. A inace da je kao trener napredovao, to jeste. Samo nigde nije uzeo tim koji ima mali budzet itd. U Srbiji je sa Partizanom uzeo titulu sa Leonardom i kompanijom. U Madjarskoj sa Videoton koji je imao najveci budzet. U Moskvi ogromne pare imao maltene nista nije uradio, u Emiratima je imao najveci budzet i to ubedljivo a Milos Milojevic ga je gazio gde god ga je video i uzeo titulu sa jednim od jeftinijih timova tamo. I sada u Grckoj sa najvecim budzetom. Videcemo ga sada u ligi sampiona.
b

brc

pre oko 2 meseca

Alo bre hejteru ohladi malo!
a

aahha

pre oko 2 meseca

Tvoj prevarabt Miloje je ispaod sa istinovim Aekom od Veleza:)
G

Gost112358

pre oko 2 meseca

CSKA vec dugo nije u dobrom polozaju ni finansijski ni rezultatski, ipak sa njima je osvojio kup i bili su razocarani sto je otisao.
a

a da spomeneš

pre oko 2 meseca

čuvenog Taviriš Grofa, čuvenog trenera Budućnosti koji u Crnoj Gori toliko dobro vodi ekipu da su im dekretom dali po 4 boda za pobedu....
y

yui

pre oko 2 meseca

ne troluj botino
A

Advokat

pre oko 2 meseca

Nema potrebe za nervozom i iznošenje paušalnih ocena. Prvo, Olimpijakos je za tri koplja organizaciono i finansijski ispred cele Grčke lige. Oni ostvaruju transfere od 20 i više miliona kao dobar dan. Zatim tu je i Panata koja je po tradiciji i popularnosti ispred AEK. Tu je i PAOK, a ima i pregršt nezgodinh gostovanja. Koliko se sećam ove godine Nikolic je u medjusobnim mecevima sa rivalima izgubio samo jednu utakmicu sto je sjajan uspeh. Dalje, apsolutna je laž da je imao veći budžet i skuplji tim od M. Milojevića. Ne treba zaboraviti i da samo pukom nesrecom AEK ne igra finale lige konferencija jer je u dvomecu sa Rajom bio dosta bolji. Ukratko navijači Zvezde su se naoštrili da pišu protiv Nikolića, ostali su bez ozbiljnih argumenta i sada se bave konstrukcijama i izmisljotinama.
B

Bane74

pre oko 2 meseca

Dupla kruna partizane … ole !!
D

Dex12

pre oko 2 meseca

Drugi trofej za Partizan poslije trofeja za Milosevicev gol u Bundes ligi. Dupla kruna ove sezone
F

Filip Petković

pre oko 2 meseca

svaka cast dobra objava

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Idemo ćelavi prepotenko pokazuje svima ko je glavni !

K1K1

pre oko 2 meseca

🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒
P

Papadubidzordz

pre oko 2 meseca

Cestitke svima, igracima kao i velikom Marku Nikolicu. Odavno je dokazanao da je odlican trener, ova titula je samo potvrdila to. Ps Posle zadnje titule Aeka, tadasnji trener, a nekada veliki igrac, Matija Almejida je dobio sansu u Sevilji. Mislim da je vreme da i Marka vidimo u nekoj ekipi iz top 5 liga.

Daniel33

pre oko 2 meseca

bogami ćelo je dobar trener izgleda čestitam

anta05

pre oko 2 meseca

svaka cast igraju fenomenalan fudbal

atisitaj?

pre oko 2 meseca

svaka cast SRBINE!!!!
S

Staniša Žugić

pre oko 2 meseca

Čekamo bolje vreme i čekamo te Nikoliċu da se vratiš 2 put u svoj Partizan
D

Dex12

pre oko 2 meseca

I to drugi trofej za Partizan poslije trofeja za gol Milosevica u Njemackoj. Puni se trofejna hala

Gospodin_Pendula

pre oko 2 meseca

veliki trener i gospodin pre svega
z

zlatkoninkovic

pre oko 2 meseca

Naš trener sa tri naša igrača u ekipi osvoji titulu a ovde čitamo 100 komentara na nivou dece od 12 godina na relaciji Zvezda-Partizan. Ukinite ove XP za pisanje komentara, da bar nešto može da se pročita. Siguran sam da ne bi bilo više od 30 da nema bodova. Ovako je napravljeno što bi Đole rekao "ludnica je kanda otvorena širom ostala, prover'te molim vas" zbog 200 dinara besplatnog tiketa.

Stefan

pre oko 2 meseca

Svaka cast, cestitam! Zasluzili su

Supica

pre oko 2 meseca

a neko je za nikolica rekao da je prepotenko

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Честитам нашим играчима о тренеру Николићу. Заслужено.
M

Matorac

pre oko 2 meseca

Ladno trener Srbin koji vodi grcki, sad vec sampionski, tim, izadje pred grcke novinare i prica na engleskom jeziku hahahah pukli smo kao narod poptpuno. Jos dve generacije i ono malo Srba sto je ostalo po jednu krusku.

Amir Tuzlic

pre oko 2 meseca

Sve čestitke 👏 za trenera svaka čast pored Olimpijakosa i Panatinaikosa 👍

Slobodan Ristovic

pre oko 2 meseca

steta za jovica
R

Rale 021

pre oko 2 meseca

Kakva šteta ? Čovek iskreirao oba gola, uzo titulu, prvi strelac ekipe i tata-mata za Panatinaikos

zeljko markovic

pre oko 2 meseca

Bravo za Nikoliċa,pokazao je da je kvalitetan trener,nije lako osvojiti pored olipmijakosa,panate,paoka,nije on slučajno osvojio titulu.Nadam se da ċe se jednog dana vratiti u Partizan,poslednju titula Partizanu je on doneo.I u Rusiji kada je radio,poštovali su ga.Čekamo bolje vreme i čekamo te Nikoliċu da se vratiš 2 put u svoj Partizan.Sretno dalje,kapa dole.

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

grčke lige kao i od turske sve je moguće

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Grčka odavno nije liga nivo u fudbalu
m

mig29

pre oko 2 meseca

jel vidis ti koji publiku imaju i navijanje to je fudbal

loobgo30

pre oko 2 meseca

Bravo Mare, bravo Srbi! Cestitke

sladjan004

pre oko 2 meseca

bravo za srbe bre

Nikola Milicevic

pre oko 2 meseca

aek iz atine je izuzetno dobar i kvalitetan klub
S

Stanazivko

pre oko 2 meseca

Nikolic osvojio rutinski bravo

Sijanda Ksulu

pre oko 2 meseca

Cestitke . Svaka im čast vala

Nemanja Simic

pre oko 2 meseca

Nikolicu doktore nauka...
L

Ljubisa livac iz Topolu

pre oko 2 meseca

J..... vas i Zvezda i Partizan, Srbi su pobedili radujte se pacenici!

filipdjuk11

pre oko 2 meseca

celavi je doktor za ovoko neke osrednje klubove da izvuce maksimum iz njih
V

Vojislav III

pre oko 2 meseca

Bravo Marko, bravo nasi momci, uzivajte u slavlju, zasluzili ste!

KAYA

pre oko 2 meseca

Bravo za momke najbolji ste!!

vacke86@gmail.com

pre oko 2 meseca

Čestitke svim našim akterima u osvajanju titule, bravo momci.
G

Grcka

pre oko 2 meseca

Tesko prvenstvo , realno svi 4 se bore za titulu
s

stv

pre oko 2 meseca

Nikolić šampion Grčke!
o

oOo

pre oko 2 meseca

Ne znam sta je ovde cudno? Covek je pobedio sistem i nadmudrio drzavu 2017! Ova titula u Grckoj nije ni blizu tog podviga!
M

Markomili

pre oko 2 meseca

Bravo za Nikolica, samo napred

voja321

pre oko 2 meseca

Svaka cast Marku, verovatno sledeci kandidat za srpskog trenera u ligama petice
G

Gosttytt

pre oko 2 meseca

Zanimljivo kako sve zasluge idu Nikolicu a niko ne pominje Jovica koji je resio svaki derbi i svaku bitnu utakmicu.... al dobro znamo iz koje kuhinje dolaze takvi komentari....
s

smejurija

pre oko 2 meseca

Hhahaha najveći uspeh Jugoslovena je osvajanje titule u malim država celavca, eto koliko su mali klub
G

Gostivar

pre oko 2 meseca

Vidi ga skupljac perja resio da se bavi SM marketingom??? Idi amebo navijaj za tvoj FMP.
b

brc

pre oko 2 meseca

jes ti pobego kanda iz ludnice 😆

nenanena2

pre oko 2 meseca

Bravo za Marka i sve naše igrače u AEK-u
S

Sinovac291000

pre oko 2 meseca

Cigan sam Al Celavi svaka ti čast!
r

riochapke

pre oko 2 meseca

Veliki čovek pre svega, a onda i veliki trener, Marko Nikolić!!! Svaka čast majstore!!!
B

Blaza1008

pre oko 2 meseca

Bravo za nase momke🥳

Kaki

pre oko 2 meseca

Au aek pored olija i paoka i pao svaka im cast nikolic mnogo dobar trener mozda ga treba vratiti u partizan.
1

12345m12345

pre oko 2 meseca

ma jedva ceka da ga pozovete...
h

hahaha kakva patnja

pre oko 2 meseca

Po komentarima se najbolje vidi koje komplekse od zvezde i Milojevića imaju, uci 3x u Ligu šampiona , dok Nikolić ima 0 ahahahah mnogo ih boli
1

1100

pre oko 2 meseca

Ima Miloje i titulu iz 1946...upisanu u CV...to ga nije sramota nimalo...a ni vas nije sramota nicega...od svoga osnivanja puni ste afera...ostatak znas i sam.
g

gosttt

pre oko 2 meseca

Nikolic osvajao trofeje gde god je radio..Partizan, Fehervar, Lokomotiva Moskva,Cska, Aek… Igrao LS, Kup Uefa… Milojevic? Osvajao sa Zvezdom?! To bi i Lusa iz Misace mogao

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Svaka čast na tituli
g

gnrslash

pre oko 2 meseca

Sjajno za grcki fudbal da je neko osim Panatenaikosa i Olimpijakosa uzeo titulu

Nadja17

pre oko 2 meseca

Ovakve titule se najviše pamte jer su izborene kroz pritisak, dramu i borbu do kraja.

Bojan76

pre oko 2 meseca

ali na kraju je ispalo najslađe moguće
K

Kkiio

pre oko 2 meseca

Valjda je draž fudbala, generalno sporta da ne osvajaju uvek jedni te isti. Nažalost dugo će se čekati da neko drugi u Srbiji osvoji titulu.
1

12345m12345

pre oko 2 meseca

dok ne sastavi bolji tim od zvezde... ili dok se zvezda ponovo ne sroza na period bez sampona ili sms broja na dresu...

Slavko Ćosić

pre oko 2 meseca

Nikoliću je lakoo da bude trener pored kvalitetnih igrača
h

hahahahah placi bedo

pre oko 2 meseca

@Mile led @Mileta ilic @Trebinje Ostavi Jos koji komentar i pokaži svima koliko te boli i koliko kompleksa imaš hahahaha
h

hahahahah

pre oko 2 meseca

Kako ih boli sve što su uradili Stanković i Milojevic u Evropi prvenstveno pa na vesti o Nikoliću oni spominju zvezdu ahahaha kako je zvezda nabila komplekse čoveče kako ih samo peče ;)))
i

ijaooooo

pre oko 2 meseca

Kako ih boli sve što su uradili Stanković i Milojevic u Evropi prvenstveno pa na vesti o Nikoliću oni spominju zvezdu ahahaha kako je zvezda nabila komplekse čoveče kako ih samo peče ;)))
p

placitee

pre oko 2 meseca

@Mile led @Mileta ilic @Trebinje Ostavi Jos koji komentar i pokaži svima koliko te boli i koliko kompleksa imaš hahahaha
a

ajde ajde

pre oko 2 meseca

@Mile led @Mileta ilic @Trebinje Ostavi Jos koji komentar i pokaži svima koliko te boli i koliko kompleksa imaš hahahaha
t

telepresenta

pre oko 2 meseca

realno zaslužuju da budu prvi ..
P

Pillipipinizzzzz

pre oko 2 meseca

Ali, ali Cokna i Deki su svetski treneri, kakav bre Nikolic? Cokna i Deki bi isto osvojili pa oni su fenomeni bre, titule osvajaju u Srbiju?Dominiraju u ligi bez briga, tvorzini talenti rasturaju po evropskim klubovima! Kostov, Avdic, Enem i Ovusu 50+ miliona! A celavko rastura u prvenstvu de Cokna gde je bio ne moze opepelit! Kako to? Pametnom dosta!!
M

Mjv

pre oko 2 meseca

Pre svega Cokna nije radio u grckoj, nije to taj Milojevic. A drugo kad pricas o zvezdinim igracima, jel je nikolic doveo partizanove igrace pa uzeo titulu ili zvezdine?
1

12345m12345

pre oko 2 meseca

pravis se pametan a ne razlikujes milosa milojevica od vladana milojevica... cokna je nadimak za milosa, ne za vladana...
M

Mileta ilic

pre oko 2 meseca

Dzaba lazne titule i rekordni nizovi milojevicima, stankovicima i slicnim takozvanim strucnjacima u zlatnom dobu, kada cim odu preko ispliva svo njihovo znanje na videlo poput fiktivnih igraca koji ni sa tribina vise ne gledaju utakmice. Bravo Šefe! Jos jednom si zezno sistem!
h

hahahahah

pre oko 2 meseca

Kako samo patis nesrecnice
M

Mjv

pre oko 2 meseca

Nikolic je poznat po uspesima u evropi
M

Mileta ilic

pre oko 2 meseca

Dzaba lazne titule i rekordni nizovi milojevicima, stankovicima i slicnim takozvanim strucnjacima u zlatnom dobu, kada cim odu preko ispliva svo njihovo znanje na videlo poput fiktivnih igraca koji ni sa tribina vise ne gledaju utakmice. Bravo Šefe! Jos jednom si zezno sistem!
p

placiii

pre oko 2 meseca

Ti možeš samo da sanjaš da Nikolić uradi ono što je Milojević uradio sa zvezdom ,to vas boli :)
i

ijaooo

pre oko 2 meseca

Hahahaha kako samo patis hahahahaha
S

Sajosa

pre oko 2 meseca

Da te samo podsjetim Stankovic i celavi su bili istovremeno u Rusiji pa mu je ovaj cistio kompacke tamo.
L

Lopovesku

pre oko 2 meseca

Ova mala grupica Grka Olimpijakosovih sto su dosli da slave godisnjicu u bg ostali da gledaju tekmu sa PAOKOM i cekaju titulu hahaha. Verovatno je Terza na Rajku stavio video bim da gledaju tekmu... ali neda im se nesto

Danilo Pavlovic

pre oko 2 meseca

Sve cestitke na tituli.
E

Eseks

pre oko 2 meseca

Najveci uspeh Partizana u zadnjih skoro 10 godina jeste titula Aeka i pobeda nad MU rezultatom 1:1 ili 0:0,ne secam se najbolje
Р

Реално

pre oko 2 meseca

Ваш највећи успех је, у последњих петнаест година, гурање у стечај државне банке ради повампирења умрлог клуба. Капа доле, незабележено на планетарном нивоу. Све друго, и поред милијарди народних пара, није вредно помена...
P

Prva beogradska grupa C

pre oko 2 meseca

Najbolji srpski trener

Darko Vostic

pre oko 2 meseca

Bravo marko, svaka cast
D

Djedo usa

pre oko 2 meseca

Nikolic ne voli devojcice i p... hahahah 1 mesto ko u uvek
N

Niko nam ne valja

pre oko 2 meseca

Po meni,dve asistencije Luke Jovića,učestvovao je kod oba gola.Nikolić,bez obzira kako ga nazivali i omalovažavali,dokazuje da se radi o veoma kvalitetnom stručnjaku.Omalovažavajte ga i dalje,pa kada ne bude htio da se primakne srpskom fudbalu onda nemojte da jaučete i kudite ga.
T

Trebinje

pre oko 2 meseca

A u parku MUK delija
M

Mile led

pre oko 2 meseca

Jedini trener u istoriji koji je uspeo da otme namestenu titulu i nadmudri drzavu i ceo sistem. Veliki Marko Nikolić! Cestitke majstore!
h

hahahah

pre oko 2 meseca

Hahahaha kako samo patis nesrecnice istraumirani
E

Emili89

pre oko 2 meseca

Vrhunski trener, gde god e otisao uzeo je titulu, svaka cast AEK na rpekidu dominacie Atinskih klubova
O

Olimpijakos

pre oko 2 meseca

A odakle je AEK?
B

Bugarin76

pre oko 2 meseca

Sve što dohvati pozlati. Najslicniji Radomiru Anticu. Alal vera Markane
h

hahahahaha

pre oko 2 meseca

Pa nije osvojio u Rusiji titulu eto ko ovde komentariše

Nixaa

pre oko 2 meseca

Njbolji Srpski trener bez premca
T

Trebinje

pre oko 2 meseca

A na miticu Muk!
Z

Zera666

pre oko 2 meseca

Bas mi je drago zbog nikolica

S. Jovanovic

pre oko 2 meseca

Dobar fudbal igraju, svaka cast, zasluzena titula

Andrija Stojanovic

pre oko 2 meseca

svaka cast aeku

milan.vijatov12@hotmail.com

pre oko 2 meseca

bravo za aek,lep fudbal igraju

Ivanzile123

pre oko 2 meseca

Bravo za Aek ,Grcka liga u velikom usponu
S

Stevan Mojisilovic

pre oko 2 meseca

Boga mi ćelavi prepotenko ozbiljno radi,kao da će uskoro biti naš najbolji trener u poslednjih 15 godina ?
C

Coa97

pre oko 2 meseca

Majstori igre, svaka cast!
N

Nebitan10

pre oko 2 meseca

Uvau, kako niste ovako pristrasno pisali kada su zadnji put bili sampioni...Mozes misliti, kao da su Evropu pokorili covece...
M

Mirsen

pre oko 2 meseca

Uvek zanimljiva liga

Slavko61

pre oko 2 meseca

Svaka čast, apsolutno zasluženo
d

dekinis81

pre oko 2 meseca

Bravo AEK, svaka cast Nikolicu!
p

pikolo24

pre oko 2 meseca

Svaka cast, bravo majstori!
B

Brufen81

pre oko 2 meseca

Svaka cast Srpskoj koloniji u AEK-u.

Kris Tina

pre oko 2 meseca

Zasluzeno potpuno! Bravo!!

kaligula89

pre oko 2 meseca

Bravo mare nikolic BRAVO

Milan Mijatovic

pre oko 2 meseca

Bravo šefe! Jedan od najboljih srpskih trenera!

Crnipanter3

pre oko 2 meseca

Neverovatan i neizvestan mec
M

Mire.111

pre oko 2 meseca

Čestitke Aek-u 💪

Tubic

pre oko 2 meseca

Браво Маре!!! Честитке 💪
a

avax88

pre oko 2 meseca

Za ovakav uspeh se mora cestitati. Bravo, bravo, bravo!
L

Lusiliu

pre oko 2 meseca

Utakmica kao i sve negledljiva,neko turpijanje ,braca grci se bas prze pun stadion ali koja je klasa luka jovic,ona asistencija kod drugog gola u padu,cist instinkt,tesko ce ga grci zadrzati,on je igrac za ozbiljne lige...

P1ksy89

pre oko 2 meseca

Bravo! 👏 Malo za promenu jos neki klub da uzme titulu u Grckoj!
M

Mjv

pre oko 2 meseca

Cestitam navijacima partizana na jos jednom uspehu. Samo ako smem da primetim da je uzeo igrace zvezde da mu donesu titulu
@

@IzzyGo

pre oko 2 meseca

U takve bajke mozete samo vi da poverujete... Ali kod vas važi ono hiljadu puta ponovljena laž je istina
e

ehhh

pre oko 2 meseca

A jel prošao kvalifikacije za partizanom u Evropi? Koji su uspesi partizana u Evropi sa njim?
D

Dojčilo

pre oko 2 meseca

Čovek gde je išao tu je osvajao....Sa većim budžetima možda bi i u Evropi nešto napravio...O tome koliko je rusko ili grčko prvenstvo jače od našeg nepotrebno je govoriti....Šta si ti osvojio u svom životu i zašto obezvređuješ tuđi rad....
z

zilijen 22

pre oko 2 meseca

u prvom mandatu igrao ligu evrope,u drugom mandatu dosao kad je Partizan vec ispao iz evrope..prvo proveris nesto,pa onda lupis..

Sterlings Braunfels

pre oko 2 meseca

Pa prošao je Partizan posle te titule na jesen grupu lige Evrope samo je Nikolić na kraju sezone otišao u Madjarsku Djukić je posle bio trener
u

ufff

pre oko 2 meseca

Nadmudrio državu i srušio sistem ahahhaha veće gluposti nećeš pročitati ovde..
b

brc

pre oko 2 meseca

A što nije?? Poziv iz Kine, urlanje na telefon i pretnje prvorođenog da ćemo ga zapamtiti... nije to što reče zalizani Hajdukovac urbana legenda i mit već svedočenje mnogih ljudi.
p

pppč

pre oko 2 meseca

čestitam navijačima Partizana
k

krejzicoa

pre oko 2 meseca

Svaka čast, baš mi je drago što su uspeli na kraju. Bravo naši. 😊
A

AEKARA

pre oko 2 meseca

We are the Champions 💛🖤 Luka Jović dve asistencije za titulu večeras !! Ole Ole !! Bravo za Marka, Mijata, Gruju 🇷🇸
Л

Лаик

pre oko 2 meseca

Може, дај их у квалификацијама да им се смучи титула!
A

Advokat

pre oko 2 meseca

Teško. Tradicionalno ispada od predstavnika fudbalskih velesila kao što su Kipar, Moldavija i Izrael.

Sterlings Braunfels

pre oko 2 meseca

AEK igra samo 4 kolo plej of a Zvezda kreće od 2 kolo.
@

@Sterlings

pre oko 2 meseca

To je zbog nacionalnog koeficijenta. Na zalost, bodove koje osvojimo se dele na 4, jer moramo da saberemo to sa vasim nulama.
D

Drhaus86

pre oko 2 meseca

bravo marko sasvim zasluzeno
@

@IzzyGo

pre oko 2 meseca

U takve bajke mozete samo vi da poverujete... Ali kod vas važi ono hiljadu puta ponovljena laž je istina

mlade016@gmail.com

pre oko 2 meseca

Не волим Аек али Ћелави је ово заслужио, бар због њега ми је драго.
p

pitanje

pre oko 2 meseca

Ko je al Pacino muko grobarska?
h

hagq

pre oko 2 meseca

biraj ko ti drazi - Velez Miloje ili Deki Omonija
m

malo price puno rada

pre oko 2 meseca

nema vremena za nadogradnju zgrada vec radi svoj posao..

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Bravo Mare!!! Pišem u poslednja 3 meseca da će kao i 2017-te kad uđe u poslednju trećinu prvenstva kao prvi da on to ne ispušta. Naš najbolji trener trenutno
S

SaleKg

pre oko 2 meseca

Titula i kup sa Videotonom, kupovi sa Lokomotivom i CSKA, superkup sa Šabab al Ahli, titula sa Aekom i dupla kruna sa Partizanom (jedini koji je prevario sistem u poslednjih 14 godina, sve sfere društva su uzete u obzir). Ćelavi je doktor fudbala, veliki gospodin i pre svega veliki Čovek. Čestitke od srca Marku Nikoliću, ubedljivo najboljem srpskom treneru!
D

Dr Nikolić

pre oko 2 meseca

Kako prošlo slavlje u Pireju? Slično kao u rupi. Braća luzeri
m

molim

pre oko 2 meseca

Jel slavite treće mesto?
S

Small Owl

pre oko 2 meseca

Ne kontam šta su ostali ako su ovi sa 9 titula zaredom luzeri? Kralj, vjerovatno ne znas sta znaci ta riječ. Ili si samo kratež..
K

Kažem

pre oko 2 meseca

Bravo Marko ljudino
n

neveena

pre oko 2 meseca

Bravo za Marka Nikolica
К

Куре на специјали

pre oko 2 meseca

Марко Николић опет "зезнуо" цигане...Овај пут Грчке.
M

Mjv

pre oko 2 meseca

Vidim igrace partizana doveo da mu donesu titulu😂
p

pa dobro šta

pre oko 2 meseca

Jedino što vredi u svetu fudbala što se tiče Srba su bivši igrači i treneri Partizana. Čestitke
M

Magija

pre oko 2 meseca

Kakva asistencija Luke Jovića za pobedu...bravo majstore,bravo Aek.. dominacija
T

Tata Martino

pre oko 2 meseca

Bravo za Aek i njihove navijače! 1999. kada je bilo bombardovanje, oni su došli da nas podrže, nisu bili ni navijači Paoka, ni Olimpijakosa, lažna braća naših blizanaca!

Steksus123

pre oko 2 meseca

Bravo Grobarčino
B

Banana država

pre oko 2 meseca

Daleko bolje ima rezultate od Al Paćina, daleko bolje. Naravno pametan je što nije došao u ovaj mulj, što dalje iz ovog živog blata treba, dok se ne očisti šljam. Bravo majstore
G

Gostgost

pre oko 2 meseca

Slusam onog komentatora, citam ovde danima, Nikolic, pa Nikolic, pa Nikolic. Grobarima je bas tesko da izgovore jos jedno ime, pa cu ja umesto njih - Luka Jovic! Luka Jovic! Luka Jovic! Covek zvani trofej! Gde god ode, on osvoji nesto, igra finale, sta god. Dve asistencije veceras, narocito ova druga vredna titule je impresivna jer je na ledima izdrzao stopera i ostavio loptu Zoau Mariju koji je samo sutnuo u maltene prazan gol. Dvadeset golova, 4 asistencije, od toga dve za titulu! Bravo majstorcino!!! Cestitam i Marku Grujicu, kao i Marku Nikolicu na osvojenoj tituli! Bravo Luka majstore, cestitam!!!
G

Gostgoat

pre oko 2 meseca

Cestitke i Gacinovicu, zaboravih da je i on tamo!
D

Djuradj

pre oko 2 meseca

Jovic namestio zicer, bez sumnje. Ali realno Nikolic ga drzao na terenu u produzetku iako nije imao veliki ucinak pre. Znaci verovao mu je, i isplatilo se. Moze malo i bez navijackih prozivanja. Realno Nikolic je vrhunski trener i tek ce biti. Mlad a vec ima odlicne rezultate u vise klubova i drzava. Da je srece pa da se ovde ceni kvalitet, sad bi bili na Svetskom prevenstvu. Vodio bi nam reprezentaciju umesto Piksija (koji je 10 puta vece ime ali fudbalsko, trenerski kvalitet je drugo), pa bi taj Jovic asistirao nekom iza sebe u dresu reprezentacije Srbije, i slavili bi svi mi, rad nasih ljudi, a ne samo navijaci AEK-a. Ovako ostaje nam da gledamo Kurakao i Kape Verde na Svetskom prvenstvu, a da kazemo nasim momcima, svaka cast sto ste osvojili grcku ligu. Mi smo imali prilike da gledamo mister Piksija i njegove pametne zamisli.
v

very difficult

pre oko 2 meseca

U potpisu an*us
G

Gostgost

pre oko 2 meseca

@Djuradj - Nikolic se razvija kao trener, moram priznati. Bio je tezak bunkeras, ali sa AEKom se vidi neki drugi potpis. Sto se reprezentacije tice, dok je ovakvog saveza i trange-frange kombinacija sa menadzerima, ne bi ni Nikolic niti bilo ko nista promenio. Jovica na zalost tesko da cemo da vidimo da asistira nekome u reprezentaciji jer se opet na silu gura Mitrovic u startnih 11, kome svaka cast za ono sto je do sad uradio, ali vec par sezona je bivsi igrac i treba sa klupe da ulazi u poslednjih 15-20 minuta. Sve u svemu, manje klubastva, vise objektivnosti. Jer upravo sam zbog toga ovo i napisao, jer se zbog klubastva svuda potencirao samo i jedino Nikolic, a nije samo do njega, pa rekoh da ispravim situaciju.
D

Dk

pre oko 2 meseca

Mitrović ne igra u startnih 11 nego Jović, al videlo se koliko je nevidljiv kao u prošloj utakmici protiv Arabije i generalno svakoj u reprezentaciji.
D

Džukela klasična

pre oko 2 meseca

Sve čestitke Nikoliću!!! Znalo se odmah da uzimaš titulu, gde god si vodio klubove, svuda si uzimao trofeje, tako je i sada. Nadam se sledeći selektor posle Paunovića i čišćenja fss štetočina i iz vlasti.
P

Pa sad...

pre oko 2 meseca

Nije bas svuda. Ostavio ga Cokna u prasini u Emiratima, iako je Mare imao jednu od najskupljih ekipa a Cokna vodio ekipu iz sredine tabele
А

Алал вера...

pre oko 2 meseca

Свака част мајсторе! Па да те видимо у лигама петице за коју годину.👏
/

/-/

pre oko 2 meseca

Zar on nije vodio Juventus? A da...

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Zamalo je završio u Italiji a vidiš on sa AEK-om osvoji titulu a pedantni stručnjak sa AEK-om uspeo da ispadne od Zrinjskog.
/

/-/

pre oko 2 meseca

Lako mu je kad imao Jovica. Da je Miloju bio tu Jovic... Inace mesas babe i zabe, jer ta dva kluba iz te dve sezone nemaju nista isto sem imena
/

/-/

pre oko 2 meseca

I dve stvari - prvo, kad vec hoces da pametujes, treba da znas nesto. Nije Zrinjski nego Velez. Drugo, imao je i Mare svoj Velez, isto se zove na V - Vaduc, prvak Lihtenstajna koji igra drugu svajcarsku ligu. Od njega je ispao.
I

IzzyGo

pre oko 2 meseca

Ovde je osvojio nameštenu titulu, nadmudrio državu i srušio ceo sistem. Ovo mu je više kao šetnja parkom.
G

Grobarski snovi

pre oko 2 meseca

Sto je babi milo, to joj se i snilo. Pozdravio vas Kokeza, kaze da mu zahvalite za tu titulu
N

Nisu snovi

pre oko 2 meseca

Vas isprane mozgove su ubedili u to i da je covek maltene sa vase sipke namestio titulu Partizanu. Vi zivite u savrsenom svetu.
G

Grobarski snovi

pre oko 2 meseca

Zato je i zavrsio sa savezom, jer je bio "nas". Informisi se prvo pa se vrati
P

Pobeda je resenje

pre oko 2 meseca

On mora da bude selektor Srbije posle Veljka.
p

predrag l

pre oko 2 meseca

Marko Nikolić je ozbiljan i čovek a i odličan stručnjak!!! Svaka čast i sve čestitke na tituli
A

Aleksandar Denic

pre oko 2 meseca

Svaka cast. Da ga vidimo sad u LS.

Zeljko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Mare care sad je startuj! Svaka cast legendo, ozbiljna trenerska glava,sve cestitke...
t

trenercina Nikolić..

pre oko 2 meseca

Jedva... Prošlu utakmicu sa igračem više nisu dali gol...
j

jedva a ostala mu

pre oko 2 meseca

dva kola za rekreaciju... mozga bez