Komentari na vest

Ako i bude navijača u Leskovcu, neće biti albanskih

u

ucicu ucicu Aaaa

pre 9 meseci

Dolazi 300 albanaca, kaze mi drugar iz Leskovac. Preprodaja karata SRSAMOTA.
Z

Zvlat BG

pre 9 meseci

Izgubljen Beograd! Sramno saopštenje FSS! Iz greške u grešku! Komesarski upliv u sport treba da prestane! Ne vodi nikuda!
0

0701

pre 9 meseci

Zabela se sprema za Leskovac.
S

Soko

pre 10 meseci

Za "nas" najvise odgovara da nas kazne i da ne bude navijaca nece biti negodovanja.
S

Soko

pre 10 meseci

Za "nas" najvise odgovara da nas kazne i da ne bude navijaca nece biti negodovanja.
V

Vzz

pre 10 meseci

Bice ih osam hiljada

Гарби

pre 10 meseci

Биће, породице играча су склоњене из првих редова да би дошли они најзагриженији навијачи са првих редова западне трибине против Енглеске.
R

REKOS

pre 10 meseci

Najiskrenije,Vama smetaju Srbski navijaci i pobegli od 60 hiljada njih ,a sta tek reci za Albanske navijace.
.

....

pre 10 meseci

Pa i ne bih baš rekao da ih neće biti s obzirom da ih na jugu Srbije ima u znatno većem broju nego da se utakmica igrala u Beogradu
Č

Čudilo

pre 10 meseci

Olakšali ste im samo što će da se igra u Leskovcu. Bolje da igrano na severu zemlje, manje bi ih došlo...
N

NR

pre 10 meseci

Koliko su nesposobni osecam da ce im uci 4000 Albanaca..
M

Milisav Mika

pre 10 meseci

Biće bar jedan, onaj najmoćniji!
X

XXL

pre 10 meseci

Neće biti navijača iz Albanije ali će biti građana Srbije iz Bujanovca, Preševa i Medveđe. Možda i sa KiM.