Komentari na vest

Ako si jak, godine nisu bitne; moraš da budeš rođen spreman ako si šampion

D

Dachaa

pre preko 4 godine

Nazalos kao i svaki fudbaler krece sa „problemima“ne vezano za fudbal,tipa starlete itd..Samo da ne zavrsi kao Jovic u sportskom smislu.
J

Juve 1982

pre preko 4 godine

Juventus neće proći Viljareal i to je gorka istina za sve Juventine. Ekipa je ofanzivno impotentna, tako da se ni Vlahoviću ne piše dobro. U novoj sezoni, zajedno s Kijezom u napadu, biće druga priča.
E

EtaBeta

pre preko 4 godine

Bice veoma tesko, slazem se. Ali Max zna da igra ovakve utakmice. Ako ne bude nekog kiksa ala Betankur protiv Porta, prolazi Juve ovo.
М

Митт

pre preko 4 godine

Јувентусу требају још један штопер и бекови који су добри и у нападу и одбрани. Бонућија и Кјелинија газе године, а Де Лихт не може сам. Квадрадо је добар, али није млад. Сандро је солидан бек и ништа више од тога. У везном реду сем донекле Локателија Јуве нема топ везњака већ радилице и просјечне играче, а са таквима се не напада Европа.
F

Fantom slobode

pre preko 4 godine

Svaka čast Vlahoviću, ali sve simpatije za Žutu podmornicu i baš bih voleo da prođu Juve...
A

Arsenalova deca

pre preko 4 godine

Da si došao u moj Arsenal ne bi se maltretirao da igraš nekim utorkom, sredom, a ni četvrtkom.
K

Kalabasas

pre preko 4 godine

A kapiten bi ti bio dzaka
М

Митт

pre preko 4 godine

Ако Виљареал прође даље сво дрвље и камење свалиће се на Влаховића, па таман био стријелац и у Шпанији и у Италији.
m

mikan_zec

pre preko 4 godine

Srbi za Srbe i tako treba biti, bez obzira na navijacku pripadnost. Dule zgazi ih sve.
e

esex

pre preko 4 godine

potopice duca podmornicu zutu.ocekujem bar dva projektila veceras
N

Neko sa strane

pre preko 4 godine

U 5 minuta izbacena 2 clanka o Vlahovicu... I posle se cude ljudi sto se navlaci hejt na ovog momka...
k

kukurlama

pre preko 4 godine

Sunce ti poljubim,svaka zemlja svoje sportiste uzdize,i uzdize im imidz,oko Pedrija se napravio mit,Kieza je vec veliko ime,o Mbapeu da ne pricam,samo izgleda Srbima smeta sto se o Srbinu pise!Dominiraj majstore,na treneru je da skida pritisak sa njega,na nama je da ga podrzavamo,jer konacno mozda imamo igraca vrednog najveceg,elitnog nivoa!
N

Neko sa strane

pre preko 4 godine

@Kukurlama - nije problem u sportistima, već u zasićenju. Tako su sa Đokovićem jedno vreme i ljudi počeli da ga hejtuju jer im iz frižidera iskače, koliko se pisalo i pričalo o njemu. Tako i ovo. Smoriće ljude konstantnim ponavljanjem. Meni je već muka od tolikog ponavljanja, a Dušan mi je skroz ok igrač, nemam nikakve negativne emocije prema njemu i imam visok prag tolerancije.
k

kimiki

pre preko 4 godine

Podrška za našeg momka,kako god bude večeras! Mlad je,ima volju i želju da napreduje još više!
М

Можда му је

pre preko 4 godine

Прелазак у јуве велика грешка велики тим велика очекивања ако не кренеш од старта ако појешће те притисак можда је за почетак требао у арсенал да пређе њихова очекивања и онако нису велика а притисак јавности и навијача је много мањи

Kukaa

pre preko 4 godine

Šta je trebao iz osrednjeg kluba da ode u srednju višu klasu ? U Arsenalu nema pritiska ? Zanimljiv lik nema šta....
@

@Кукаа

pre preko 4 godine

Који је то притисак у Арсеналу? Кажи ми молим те. Која су то њихова очекивања 6-10 место премијер лиге нећу рећи да је Арсенал мали клуб имају они своју традицију али исто тако не могу рећи да су квалитет за топ 4 јер тренутно сигурно нису тако да би му прелазак у средњи клуб како ти рече али у 10 пута јачем такмичењу можда више пријао пре свега због због притиска који тренутно носи играјући за јуве
I

Igor78

pre preko 4 godine

Luzerska filozofija. Život ti je onakav kakve su ti misli, zapamti to. Ako tražiš lakši put, ostaćeš zauvek na dnu ili ako imaš sreće u nekoj sredini. One koji žele da se bore, rizikuju, padaju i ustaju - u njih gledaš sa ljubomorom jer su uspešni, a ne vidiš šta su u životu sve morali da žrtvuju i koliko pritiska da podnesu da bi bili tu gde jesu! Zato tzv. “sirotinja” nikada neće shvatiti one uspešne, nema kapacitet sa dobaci do tog nivaoa. Neki to zovu prirodnom selekcijom, jer ne možemo svi biti generali, vrhunski sportisti i naučnici, piloti, top menadžeri i preduzetnici. Zato novac 90% svetske populacije drži 10% ljudi, jer većina od ovih 90% ne želi pritisak (čast izuzecima).
@

@Игор 78

pre preko 4 godine

"Какве су ти мисли такав ти је живот„ је нешто најглупље што је неко могао да смисли лепо си рекао у задњем пасосу не могу сви да буду генерали а многи маштају о томе али има нешто што је сваком од нас записано а то је судбина која није свима иста а друга ствар лакше су играчи успевали када си кретали са дна односно лакшом путањом јер кућа се гради од темеља а не од крова а тим се прави од одбране до напада зато не пиши глупости а дућа ако не успе у јувеу неће бити први а ни последњи кога је појео притисак јавности и навијача
N

Non Vlaho tiffo

pre preko 4 godine

Ako postigne gol, podici ce se prasina opet. ako ne postigne gol, ista prica. Svi zaboravljaju da je MLAD!
A

AS-AS

pre preko 4 godine

kao mbape exexexexex
H

Hammers Srbija

pre preko 4 godine

Mbape je stariji 2 godine...
S

SILNI

pre preko 4 godine

Daje ga Dušan večeras!
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Mogao bi da postigne gol večeras
k

klasicna prica

pre preko 4 godine

tresla se brda,rodio se miš