Alegri hvali: Ovo je bio najbolji Vlahović od dolaska u Juventus

komentari alegrija kao nasi treneri kada izgube utakmicu a opet su zadovoljni.

Malimrav

Ocajna igra na obe strane. Realan rezultat nema sta.
R

Realan skroz

Ljudi se utrkuju ko ce napisati, precenjen, prosecan.... Eeej, decko je top klasa, losa sredina i tacka... Pa igra Juventusa je ocajna, nije bolji ni Inter. A Vlahovic, em nas em top klasa...
G

Gost!

Znaci, ipak je Di Kanio bio u pravu?
L

Loris Bauer

Nebitno sto sam navijac Intera, sramno je da jedan Juventus ima 1 sut u okvir gola, da jedan Juventus u Torinu ima 0 šuteva u drugom poluvremenu, a 4 za celu utakmicu. Ne znam da li je to u istoriji Juventusa vidjeno, postaju mali veliki klub kako god to nekome zvučalo. Neverovatno je kakvu igru servira Alegri i kako ga nije sramota ovakvih izjava. Da se razumemo kao potpuno objektivan fan, Inter nije odigrao nista specijalno ali uzmite zdravu logiku, Inter je prvi na tabeli sa 2 boda više, Juventus igra ma domaćem terenu i ne pređu pola terena u drugom poluvremenu, stvarno situacija za stid...ispasta ceo fudbal Italijanski... za sve je potrebno dvoje sto bi rekli neki filozofi, ali ljudi kukamo kako je Serija A izgubila draz pa uđite na statistiku i pogledajte drugo poluvreme odnos suteva je 0:1 za Inter to je sramota fudbala, ko ce od mladih narastaja to da gleda i da li neko mari za navijace koji su kupili kartu za utakmicu? plus ljude sirom sveta koji placaju TV pretplatu? Da se razumemo nije cilj videti utakmicu sa 5 ili 8 golova, ali 1 sut u drugom poluvremenu za 45 minuta plus nadoknada je neverovatan podatak. Sportski pozdrav
L

Likoblik

Ne znam koliko godina imas i od kada pratis seriu A ali ovakvih utakmica sam se nagledao u zadnjih 30 godina koliko hoces u derbijima u Italiji.Borbeno, cvrsto,puno prekida,valjanja,svadjanja i slicno.Leprsavu igru trebas traziti u drugim ligama,ovo je Italija, zemlja koja je majka defanzivnog fudbala i igre na rezultat. Komentar ti se sveo na kritiku Juventusa a za defanzivu je potrebno dvoje kao sto i sam kazes.Pozdrav za ljubitelje starog Kalca.
P

Plavi10

Sacuvaj me Boze od ovakvih trenera, igraca i nogometa. Znaci cijelo drugo poluvrijeme niko nije imao postenu sansu. Vlahovic strasno precijenjen napadac, Mitrovic je za njega Pele. Strasno kako covjek ne moze podnijeti kritike na svoju igru, vjecito nakon gola nekog utisava. Valda zamislja da cijela Italija samo o njemu prica.
j

juventino10

Znaš li kad bi Mitrović onako poslao pas pa utracao u šesnaesterac i oalobodio se cuvara? NI KAD, N I K A D!
P

Plavi10

Ja kao Hrvat kazem da bi sad dao moju godisnju platu da nam neko da Mitrovica u reprezentaciju. Covjek vas odveo na SP, nadavo se golova u Fulemu prosjecnoj ekipi, nikad skandala, ne hvata se za jaja, nikog ne utisava primjer drugima, ljudina. Ovaj umisljen do boli, za poluvrijeme pretrci mislim 2km, i sad svi ne daj boze da napisu u sledecu godinudana nesto protiv njega, jer zamisli zabijo je gol Interu. Hahahaha
g

glavati.ateista

Nisam gledao utakmicu, ali ako treba da vam objasnim sta se dogodilo ucicu na tviter i tamo cu da nadjem neke drugosrbijance da mi objasne pa cu ja da dodjem na ovaj sajt da iznese taj "svoj" stav.
2

2828

I ako se bilo koji iznos novca pomene, samo napises "peru pare 100%", na to ti niko nema odgovor a ispada da si jako pametan.
G

GLAVATAN

Podržavam jedino bivše Partizanove sve ostale prezirem. Odrastao sam uz porodično naselje stalno se neka glavata krava ljutila na mene i udarala me po glavi pa mi porasla glava
F

Fabri

A ovo je najgori Juventus u 21.veku
J

Junker

Previse trosi energije na ono sto nema veze sa samom igrom, svadja sa sudijama, protivnicima, saigracima dobacuje, tu je dokazivanje publici. Takvi najcesce sagore u svemu tome i malo je onih koji su uspeli da se izbore sa svim tim.
L

Lazeta

Bukv.. Treba malo Kawhi Leonard mod, boli te uvo za sve i samo fokus na utakmicu.
P

Pa sad..

Pa kada stoji u napadu po 70 minuta po uktamici i dodje mu normalna lopta 3 puta. Logicno je da imas visak energije i da se istresas. Plus, klinac je,kada napuni 28mu(za 4 godine) pa cemo pricati da li je igracina ili ne i da li se normalno ponasa.