Komentari na vest

Alegri: Voleo bih da igramo manje lepo, a da pobeđujemo

x

xxy

pre preko 4 godine

Juve nikad nije igrao lepo ali je gazio godinama!Ovaj današnji Juve nema onaj DNK Juve,to moraju da promene
x

xxy

pre preko 4 godine

Alegri odlazi zastareo si
h

haha

pre preko 4 godine

manje lepo ne moze
g

gost133

pre preko 4 godine

Juventus je smijesan klub ove sezone a i svih proslih. Jucer su osim majstorije Vlahovica u 1. minuti (sto je i dobrim dijelom sokiralo Villareal) uputili jos jedan udarac u gol, ono kada je Vlahovicu Rulli obranio u drugom poluvremenu. Sve ostalo kod Juventusa - jedna ogromna nula! Villareal je sinoc zasluzio pobjediti po svim sansama koje su imali i pokazali su da su tehnicki bolja momcad od Juventusa koji ruku na srce trenutno nema uopce neke klase od igraca. Da je kojim slucajem Villareal poveo u prvoj minuti Juventus bi se raspao, i tu je Villareal takoder pokazao karakter jer se uspio vratiti u mec. Ocekujem prolaz Villareala jer iskreno mislim da domaci teren nece imati neku posebnu ulogu. Villareal je a klasu bolje organizirana momca od Juventusa i posjeduje bolje mehanizme u igri, samo nisu imali srece sinoc. Juventusu je potreban novi trener i momcad! Jednostavno, tu nema ni jednog igraca za kojeg se moze reci evo on je u top 3 na svojoj poziciji! Vlahovic je jedini na dobrom putu a ovo ostalo moze sve na prodaju.
E

Enzo

pre preko 4 godine

Nista dok Del Piero ne preuzme Juve... Ovaj Alegri kako je stariji sve gori i smesniji... Ubija ovu ekipu. Pirlo koji je bez ikakvog iskustva trenerskog preuzeo ekipu je imao bolje rezultate od ovog...A da ne pricamo koja je bila razlika u plati izmedju njih. Nadam se da ce mu se na kraju sezone zahvaliti na saradnji otkazom.
b

buahhaha

pre preko 4 godine

del piero? taj lik trener? ozbiljno pitam.
M

Miguel

pre preko 4 godine

Hahhahah...Pa Juventus nije nikada igrao lepo nego kukavicki
k

kukurlama

pre preko 4 godine

Jel ima ovde neki fan Rabioa?Da mi objasni zasto je Rabio igrac za bolji klub od na primer Nanta ili Remsa?Ali ne samo ova kriminalna utakmica,vec cela njegova karijera,jedno veliko nista...
P

Parno3

pre preko 4 godine

Je li stvarno rekao "maltene" ?
S

Srdjan88

pre preko 4 godine

A sad igrate lepo? Pa ja uz Atletiko Madrid ne znam jos jedan bogat tim da igra gori fudbal od Juventusa. To vam je u DNK, ni Sari to nije mogao promjeniti, prosto vazno je samo pobjediti a kako potpuno je nebitno. Zato LS nisu ni osvojili evo skoro 30 godina. A nece je osvojiti ni za 50 sa Alegrijem i slicnim Alegriju. On ne moze da shvati da je fudbal koji on forsira stvar proslosti. Kad mu dodje Siti ili Liverpul nece znati sta ga je snaslo.
e

esex

pre preko 4 godine

retko se ruzno pobedjuje.ako je to njegov cilj onda katastrofa..

boban milosevic

pre preko 4 godine

bice to dobro do kraja fino ala fine
M

Mop

pre preko 4 godine

Juve nit igra lepo nit pobedjuje. Forza Milan
b

buaxaxaxaxa

pre preko 4 godine

nema jos komentara mister gicka... cekamo da se javi iskusni takticar, talijanski...
x

xaxa

pre preko 4 godine

Vec igrate manje lepo, sad samo jos da pobedjujete...
P

Pobeda je resenje

pre preko 4 godine

Realno da je Junentus trenutno u Ligi Evrope i da se padnu u osmini finala protiv Zvezde mogla bi Zvezda da ih izbaci.
G

Gostims

pre preko 4 godine

kad ce vise ovaj juve da ima normalan fudbal napadacki kao sto igra naprimer inter
D

Ddddd

pre preko 4 godine

Na pola puta ste od te zamisli, posto vec igrate ruzno. Samo jos da pocnete da pobedjujete, sto ce malo teze da ide sa takvom igrom