Komentari na vest

Alegrijeva dilema: Ken i Morata bolji uz Vlahovića, ali nisam odlučio da li će biti starter

b

bgcz

pre preko 4 godine

igraju se sve utakmice, može da skine pritisak i negativu tako što će da ga ubaci u poslednjih 10 minuta. Prvo treba mu odmor, drugo kup je, igraju se dve utakmice, mora da ga čuva za ligu šampiona o povratak u trku za skudeto. Ako bi igrao od starta samo bi bila negativna atmosfera, provokacije,može bzvz da dobije crveni karton ili da ga povrede. Mnogo je pametnije da počne sa klupe a svakako je Juve jači i proći će dalje
G

Gagi2905

pre preko 4 godine

Kao da ce atmosfera biti bolja kad udje sa klupe. :)
E

EtaBeta

pre preko 4 godine

"Ma kakve da su okolnosti, trener koji u sastavu ima najboljeg strelca Serije A, čoveka koji je postigao četiri gola na šest mečeva za Juve, a odluči da ga ne iskoristi, najblaže rečeno bi mogao da bude okarakterisan neracionalnim." Ja bih ga ostavio na klupi. Prvo, u pitanju je kup, prva utakmica u gostima, igra se revans, X je dovoljan. Drugo, mora decka malo da odmori, odigrao je 6 utakmica u 20 dana. Trece, mnogo bitnije za Juve je da nastavi sa skupljanjem bodova i sto pre overi top 4 a i Viljareal je za 2 nedelje.
P

Pobeda je resenje

pre preko 4 godine

Prolazi dalje Juventus jednostavno bolji je od fjorentine bice 2 ili 3-0 sigurno.
G

Gost747

pre preko 4 godine

Jok, pusti nas da se patimo i gledamo antifudbal sa Moratom i Keanom u spicu.
E

Eh

pre preko 4 godine

Kin je dobar napadač, videli smo u PSŽu prošle godine. Ali on treba da ima dva odlična igrača koji će mu dati dobar pas ili centaršut da bi dao gol
G

Gost747

pre preko 4 godine

@eh Tacno tako, ali on ovde trenutno nema takvih igraca, i kad je sa Moratom u spicu, kao da je promasio profesiju.