Komentari na vest
Antonio Konte kritikuje: Ne možemo da kupimo pobednički mentalitet, moramo da ubijemo da bismo živeli
G
Ginola 14
pre preko 4 godine
Jednostavno, Walkera na desnom beku nikad nismo propisno zamijenili. Isto je i sa legendom Dembeleom u sredini, Vertonghenom na lijevoj strani odbrane. U napadu nikad nismo doveli Kaneu zamjenu, centarfora kako treba. Lloris je ove sezone odličan, ali godinama pati od pomračenja uma, a i pred kraj je karijere. Onda se sjetiš da finansijama rukovodi Levy i skontaš da ćemo iduće sezone u ovo vrijeme imati ista ova razmišljanja kao i svake godine. Jbg, ne možemo svi za City i Liverpool navijati. COYS

Suptilni utovar
pre preko 4 godine
Betankur je ok, ali je isti tip igrača kao Skip, Vings i Hejberg. Imali jednog kreativnog na sredini terena (Ndombele), pa i njega poćerali?? Prelazni rok nije da kupiš ono što možeš, nego ono što ti treba. Da mi je neko rekao da možemo izgubiti zadnje dve kod kuće, grohotom bih se nasmejao. COYS

elmagico
pre preko 4 godine
dosao usred sezone normalno da nista nece biti sada, tek od leta tamo, a dotle nek cupa koliko moze
K
Kontilac
pre preko 4 godine
Na leto on najkasnije sledece zime
G
Gost300
pre preko 4 godine
Ne znam samo sta se desilo sa Ndombeleom,da je onako propao,a bio je igracina u Lionu,kao navijac Arsenala bio sam ljubomoran kad su ga doveli...
1
1882
pre preko 4 godine
Isto što se desilo Aubameyangu, Lacazettu... Super talenat, ali u duši lijeni crnac kojeg zaboli za klub i navijače
D
Dexl
pre preko 4 godine
A sad u gostima City... Tek ces tu da izludis😄
R
REALNO JE
pre preko 4 godine
da ne osvoje ista, kao i obicno
H
Host
pre preko 4 godine
Smehotres ekipa uvek bila i bice. Poz za mog rodjenog brata koji mucenicki navija za spurse. COYG
G
Gost978
pre preko 4 godine
Ne može poraz da ih boli jer primaju zagarantovane zarade šta god da se desi. Fudbal je jedina profesija na svetu gde imaš garantovanu platu bez obzira da li igraš očajno ili dobro, a ako te otpuste moraju ti isplatiti platu iz kompletnog ugovora. Ako želite fudbalu napredak, a plate igrača moraju zavisiti od učinka na terenu.
H
Hahahaya
pre preko 4 godine
Kakav su navikli u proslosti 😂

.jpg.webp)


.jpg.webp)



