Komentari na vest

Asanov osvrt na večiti derbi: Analiza je pokazala da nismo nadigrani, ali jedan gol preokrene sliku

Д

Дим на води

pre oko 3 godine

-12 доводи у питање могућност правилног разумевања. Обратите се специјалистима.
b

batabane

Nagradni pitanje za sve u Srbiji.Koju je to sansu u derbiju imala Zvezda,osim one Nikolićeve u prvom poluvremenu.A u tom drugom poluvremenu posle odlicnih izmena,kako i mediji navode,ja ne videh ni jednu sansu ni fudbalski lep potez, dribling, prodor,sut, nista.Gol je postignut posteno,ali iz kornera, i da je Zdjelar skocio na tu loptu,a bio je ispred Ivanica,gola nebi ni bilo.Ovako je Zvezda pobedila posteno,ali o igri, i dobrim igracima Zvezde,psst,ne brukajte se vise.
t

totalno nebitan

komentar,toliko si napacen da brojis sanse. A nisi brojao sanse kad ste nas pobedili golom ostojica u finalu kupa,kad je raca petrovic dao gol,u derbiju koji je drincic resio,to su sve bile jake akcije a ne slucajni golovi iz prekida i daljine.Ali zato si sad tu da brojis zvezdine sanse i omalovazavas gol iz prekida ahahah.Umesto sansi idi broj titule i bodovni zaostatak na tabeli
P

PsyhoDelija

A koju je to sansu imao partizan sem prečke i smešnog šuta sume u 90 min?
b

batabane

Pa niko nije ni tvrdio da je Partizan igrao nesto dobro.A za Zvezdu,i vi navijaci i mediji,kao neka velika igra u drugom poluvremenu.Ađsami ste nabrojali dve stopostote sanse.Precka Holendera i Suma.Ne umanjuje se sansa time sto je Suma slabo sutirao,jer je bilo gotovo sa penala, posle majstorskog driblinga.Ja cu dodati i trecu stopostotu koju je imao Jovic.Tuđtreba dodati i neke pokusaje Holendera,Asana,pa i Natha.Eto toliko od loseg Partizana,a od odlicne Zvezde samo jedna jedina sansa.E Cigani, Cigani.
G

Gostimen

Pa da,fudbal se igra da lepo izgledas na terenu.Ne za gol vise.Sta reci,ne znam?Prosek je prosek i kad ste lepi i kad po 20 minuta ne predjete centar.Tabela sve kaze.Klasa iznad svih
M

Mikri

Zapravo ni ovih 12 bodova nije realno nego bi trebalo da budemo izjednaceni...ali taj pazar i njima slicni koji su vas dobili...sve je iluzija i hiperbola, a lepota u oku posmatraca xD
p

pancevac92

"Važno je da nas niko nije nadigrao" nisu vazne titule,pobede,vazno je nesto drugo hahaha
D

Dzo Black

Nije vazan derbi jednostavno je bolja zvezda ove godine priznajem iskreno i to je to sta se vise nadovezujete sta pisu novinari i sta izjavljuju fudbaleri oni vide drugacije iz tog ugla dok su na terenu mi vidimo drugacije neko prica navijacki neko je objektivan i to vam je to pozz
K

Koj Moj

Stanoje sledećih 10 dana analizira utakmicu sa Mačvom, ali zato Asano još uvek ubeđuje grobare a i samog sebe da je poraz u derbiju isto tako veliki uspeh kao i poraz od Man Yu . E pa onda nek su vam srećni ovi porazi svima koji slavite.
K

KIZA DUSANOVAC

Sreca pa imamo televizore. Ovi bi nas stvarno ubedili da su bolji i da su u zadnje 4 godine dva puta Ligu sampiona osvojili
C

Che gile

Ako jos jedan lik iz redova komsija kaze kako nisu nadigrani, bojim se da ce fss promeniti rezultat i bice 1:1.
L

Lece11

Strucnjak, koliko puta ste bili na polovini Partizana, u prvom poluvremenu ☺
o

opet ja

@Lece, strucnace bili smo 50 puta vise nego sto ti znas da brojis, a djelujes da neznas da brojis dalje od tvoih prstiju na rukama...
b

bojank91

Pali se spin mašina. Jeste, jaguare, bili se daleko bolji nego Vučić.
L

Lece11

Koliko
S

Sale Kg

Tako je isto bilo derbija u kojima ste nadigrani da ste mogli da primite 6 komada, npr. prvi Stankelin derbi na klupi, pa ste izvlačili nerešeno, to ti je fudbal. Pa kod Miloja kad niste imali šut na gol, ali zaista u statistici 0 šuteva. Nije kao vaši spinovi gde Ben npr. na toj utakmici pogodio prečku iz slobodnjaka a vi pričate kako Zvezda nije imala šut u gol..

МилеЛеми

Јапанац је у једној ствари управу: свима је јасно какав је то тим ;)
K

Koma

Ma koga interesuju pirove pobede. Mozes pobediti i 192 u nizu. Vi ste svoje pokazali na derbijima i u Evropi...
R

RedStar91

Svaka cast Asanu, pravi sportista, korektan i izvanredan fudbaler. Steta stone igra u Zvezdi, njega bih jedinog iz Partizana pozeleo kod nas. A stose tice derbija, prvo poluvremen je bilo izjednaceno a drugo, kad je Zvezda nastupila u najboljem sastavu bila je bolja tgaman za taj gol, onako realno. Mada i nereseno da je bilo, bilo bi ok. Ali fudbal se igra za golove i bolji je onaj koji je tog dana bio bolji u postizanju golova, a to je bila Zvezda, Nadam se da cemo se u kupu opet sresti. Pozdrav za Asana, gospodu od coveka i sportiste!
G

Goust

Ti si bio na derbiju??? Ali niko ne spominje da je partizan dao dva gola tako što su dva puta igrači ostajali sami u 16 metra. Ono nikadq nisam video u fudbalu. A ovo sto loše kucanje zahvaljujemo mozzartu što nam je dao pregledno na mobilnim telefonima. Ne vidim sta kucam dobro je za vežbanje kucanja. Gori ste od autokotekta
m

maaaa

razvalili nas, samo eto izgubili,sta ces,njih ni psz nebi nadigrao,kaze statistika nisu nas nadigrali ali su nas pobedili 7 0 tako da pobedili smo xD
L

La

To neka analiza ludog Zeksa?
G

Gostsamja

ma brate pobedili ste, samo nisu to javili, razvalili ste nas..
g

gladijator

Pa i jesmo. 4 kolosalne šanse, fijukalo vam uz stativu, spašavali vas prečka i Borjan. Imali ste 2 šuta na gol ukupno. I jedna vam na sreću uđe.