Komentari na vest

Aston Vila u eliti posle 41 godine, imamo 21 učesnika Lige šampiona

Z

ZZ Crew

pre oko 2 godine

Sve sve ali odakle Makabiju ovoliko bodova... Nit su igrali LS godinama Nit su u Ligi Evrope nesto daleko gurali
V

Van Helsing

pre oko 2 godine

A niti su u Evropi.
N

Naravno

pre oko 2 godine

Večito luzerski Totenhem.
I

Ivan82

pre oko 2 godine

Vila će biti kanta za punjenje... Kao i svi Englezi sem Sitija.Da ne ulažu tolike pare,da nema trenera stranaca,stranih igrača...to bi bila liga gora od naše.Jednostavno možda oni imaju srce za fudbal ali mozga nemaju.
o

ovo je

pre oko 2 godine

i ovako krs liga koju u 8 godina 7 puta osvoji isti tim. Pa oni pricaju da je nemacka farmerska iz tog razloga a nisu nista bolji po tom pitanju cak u francuskoj je bilo vise prvaka u tom periodu uzese i monako i lil po jednom.
g

gama

pre oko 2 godine

U a mi imamo mozga pre svega 😂😂😂
Z

Znik

pre oko 2 godine

LS sledece sezone nikad losija. Ej Djirona, Vila, Bolonja, Stutgart i Lil/Brest??
L

Luksi1

pre oko 2 godine

Upravo suprotno.. Sledeća sezona će biti odlična po tom pitanju. Konačno nova imena...
D

DDF

pre oko 2 godine

Ako si kladionicar kreni da igras od oktobra protiv tih ekipa u njihovim ligama,imas primer Union Berlina i Njukastla koji su se"raspali"u novembru-decembru...ekipe koje ce biti na leto"ocerupane"i koje ne mogu da izdrze ritam vikend-evropa-vikend

The KING sa Sportske

pre oko 2 godine

Koji su to klubovi ko ce normalan to da gleda u LS? Sve ide ka tome da ce LS pasti na nivo LE upravo zbog manjka vrhunski fudbalera sa kojima fudbal kuburi…

The KING sa Sportske

pre oko 2 godine

Fudbal ozbiljno propao sport kad je Aston Vila u LS, fudbal od svog postojanja slabije i losije igrace nije imao nego sto su ovi danasnji igraci nigde talenata i mastora.
P

Psihozza

pre oko 2 godine

Nije fudbal propao zbog Vile nego zbog kojekakvih Sitija, PSG i raznih povlašćenih klubova kao RM, Bayern, Juve...
K

Kralj Aleksandar

pre oko 2 godine

Vila i ajde ali Bolonja strašno
D

Dok je

pre oko 2 godine

Aston Vila igrala i osvajala ls taj celshit za koji navijas se kuvao u drugoj ligi

The KING sa Sportske

pre oko 2 godine

Dok je@ Sve na ovom svetu sta se desavalo dok se ja nisam rodio meni je to totalno nebitno. Molim te nemoj klub da mi vredjas sa tamo nekim ruralnim klubom iz Brirmingema, si ti njima video one seljacke boje daleko bilo…
I

Ilija1990

pre oko 2 godine

Ajde ne seri,ja sam navijac vile i vise volim njih gledati nego nekd jace timove koji za razliku od Aston vile igraju ligu sampionaal je nisu kao sto je vila nikad os osvojili.
M

Mikili TB

pre oko 2 godine

Bolje batali da pratis fudbal, bolje i za tebe i za ostale.
K

K R O J F

pre oko 2 godine

Super za Vilu.

Gost17

pre oko 2 godine

Prelepo. Živeo fudbal sa ovakvim klubovima u ligi šampona.
B

Burek

pre oko 2 godine

Aston Vila, Bolonja, Đirona, Štutgart i možda Brest - ipak ima nade za fudbal :)))
M

Mohican

pre oko 2 godine

I Bayer Leverkusen 😊
P

Psihozza

pre oko 2 godine

Ima nade!!!
p

pipo_inzagi87

pre oko 2 godine

Bukvalno hvala Bogu, malo neke promene da se dese, vec poslednje 2-3 sezone ne pratim Ls kao ranije zbog mnotonije
B

Burek

pre oko 2 godine

Zaboravih i Leverkuzen da navedem, nego su Farmaceuti igrali već LŠ skoro. Ipak, hvala Mohicanu za odgovor jer je Bajer osvojio ubedljivo titulu nakon vladavine Bajerna :)))