©Starsport

Atromitos sa Sašom Ilićem ušao u pobedničku seriju, pred Srbinom pao i Aris

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.11.23. | 22:00

Perspektivni strateg upisao drugu pobedu (3:1) na isto toliko utakmica u Grčkoj

Šok terapija za kojom je posegao Atromitos urodila je plodom s obzirom na to da je Saša Ilić i na drugom koraku upisao pobedu. Posle trijumfa nad Panetolikosom, klub srpskog stratega ceo plen je odneo i protiv Arisa (3:1).

Tim koji je u uvodnih osam kola osvojio tri boda, bez pobede, posegao je za promenom na klupi, a Saša Ilić se ispostavio kao odličan izbor, makar sudeći po aktuelnim rezultatima.

Novi iskorak na tabeli šampionata Grčke Atromitos je napravio u gostima u Solunu. Nagoveštaj pozitivnog rezultata doneo je Fridjonson golom u 25. minutu, ali je Fabinjo izjednačio u 39. minutu. Iako Brazilac nije uspeo da realizuje penal, odmah je iskoristio popravni i doneo izjednačenje pred odlazak na odmor.

Pogodak rivala nije poremetio Atromitos koji je u nastavku uspeo da potpuno slomi otpor Arisa i da golovima Valensije i Kamare stigne do trijumfa.