Komentari na vest

Bajern je samo na silu mogao do gola: Ko nije video Zomerovih 19 odbrana, ne zna šta je propustio

b

bosko2020

pre preko 1 godinu

konstantni trn u oku im borusia MG
L

Lik iz klake

Preozbiljan golman, prosto je neverovatno da je toliko dugo u gladbahu...jako pouzdan golman, sli uvek u senci ovih top golmana.
Z

ZzzRrr

Čovek kida u svim derbijima. Bajern se već godinama muči protiv Borusije
G

Gostilinjo

Ono kad Zomer resi da se sprda sa mnom jer cekam 5+ na tekmi, kao bice goleada.. Obe ekipe znaju da daju gol, samo niko Zomeru da javi da treba da pusti loptu da prodje iza njega u mrezu 🤣
H

Hammers Srbija

Au koji fudbal igra Bajern, bruka, toliko su brzi i nepredvidivi da je to nevidjeno, uzivao sam u svakom napadu.
G

Gostcc

Ovo je nerealno sta je Zomer sve odbranio, inače neverovatno da fudbaleri Bajerna u 80 minutu trče kao da je početak utakmice.
G

Gostk2ke

Ligu ce da uzmu jer su najkvalitetniji ali van pameti je da ovakva masinerija od ekipe nije kupila klasicnu 9ku. Ne igra se fudbal bez klasicnog spica.
k

kako mislis

da se ne igra jel odigrala spanija gotovo sve utakmice 2012 na euru sa fabregasom u spicu i oduvala sve.I bolje bez spica sa levom su znali od koga preti opasnost sa komanom gnabrijem saneom maneom milerom nije ti dobro svi prebrzi svi se ubacuju iz drugog plana ne znas sta da radis koga da cuva a sve ih nemozes sacuvati
G

Gosttt

Druze kazes 2012, od tada je fudbal drasticno takticki uznapredovao. Ne prolazi vise Barsina tiki taka, ne prolazi vise Murinjov bus. Vidis da sve ekipe koje forsiraju igru sa laznom devetkom u periodu tvrde utakmice imaju potrebu za spicem koji moze da spremi loptu u gol. Gvardiola zbog nedostatka spica vec i forsiranjem lazne devetke vec godinama ostaje bez LS. Dok nam je Real prosle sezone pokazao sta znaci imati pravu devetku u ekipi, Benzema je koristio prilike i okretao utakmice dajuci golove iz jedne sanse u momentima dok je njegov tim bio podredjen.
r

rea

@Gosttt, da si rekao da je fudbal od 2012. uznapredovao tehnički, ili fizički, pa i ajde, ali taktički... Fudbal iz minuta u minut nazaduje taktički, a da ne pričamo o jednoj celoj deceniji. Danas se fudbalom gađa šira publika, traži se gol više, divljački se igra... pre 15-20 godina najbolje utakmice smatrale su se one koje igraju Juve i Milan na kojima gol padne svake prestupne godine.
G

Gost99

Taj fudbal bez spica je mogao prolaziti samo Gvardiolinoj Barsi i Spaniji u to vreme jer su vecinu reprezentativaca cinili upravo igraci iz te Barselone
r

rea

Zomer se protiv Bajerna pretvara u oktopoda.
M

Madridistaaaa

Vrlo potcijenjen golman, a cudoviste je. I ovo mu nije prvi put u derbiju da se razbrani. Sam je izvukao remi, jer realno je trebalo da bude 6:1
G

Gladbah Fan

I šta sam ja napisao? Bajern mašina bla,bla bls...navlačite ljude koji ne znaju da odigraju keca kad ono prc,štrc...
M

Makiii

Ja uhvatim juve x i arsenal 1igg i padnem na bajern,daleko bilo....
J

Jeste Budalaština

Igrati kvotu 1.2 ,uhvatio sam 13 parova ceo dan i pao najmanju kvotu naravno Bajern sa 1000 din-119.000...trebalo je da im daju 13 golova ali nisu trebalo je da dobijem ali nisam😉
G

Gost28oe

To se videlo danas po igri Sitija npr. Obicno se ekipe koje igraju sa laznom devetkom muce da daju golove kad gube. Danas se haland nadje tri puta gde spic treba da bude i zavrsi im utakmicu. Da je Levandovski bio danas spakovao bi jedan gol od onolikih prilika.