Havi Montero (©Reuters)
Havi Montero (©Reuters)

Bešiktaš ostao i bez drugog trofeja: Gavranović i Kardozo odneli kup (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 02.03.22. | 20:23

Kajzeri preko crno-belih iz Istanbula do polufinala - 2:1

Trgli su se fudbaleri Bešiktaša u 2022. godini, zaređali s pozitivnim rezultatiam i uključili se u borbu za mesto na međunarodnoj sceni, ali ove srede ostali su i bez drugog pehara osvojenog prošle sezone,

Prvenstvo su odavno izgubili pošto zaostaju ogromnih 22 bodova za vodećim Trabzonom, ali su se u crno-belom delu Istanbula nadali da bi mogli da odbrane makar Kup Turske. Ništa i od toga...

Izabrane vesti

Kajzeri je slavio kao gost 2:1 i plasirao se u polufinale takmičenja koje je dosad jednom u svojoj istoriji osvojio. Bilo je to 2008. godine, a sada će kroz dvomeč sa budućim šampionom Trabzonom pokušati da se domogne finala.

Crveno-žutima u Istanbulu su to omogućili Mario Gavranović i Migel Kardoso pogocima u 6. i 65. minutu. Uspeo je Valentin Rosije da pogotkom u 43. minutu za 1:1 unese neizvesnot, ali su domaćini ponovo poklekli i na kraju morali da se pomire sa eliminacijom.



tagovi

Turska 1Bešiktaš

Sledeća vest