Komentari na vest
Bild tvrdi: UEFA izbacuje Spartak iz Lige Evrope
P
PrcojE
pre preko 4 godine
Copy Srbija 1992 Paste Rusija 2022
G
Gost76
pre preko 4 godine
S tom razlikom sto je Srbija 92 napadnuta i samim tim nepravedno izbacena dok je Rusija sada napadac tj agresor. E sad koliko je pravedno izbaciti sportske klubove...
s
simicmacan
pre preko 4 godine
Jedva cekam da izbace Rusiju i onda Srbija petnaesta na UEFA rang listi i od jula 2 kluba u kvalifikacijama za Ligu sampiona
U
Udri muski
pre preko 4 godine
Izbacite Putinove osvajace za nauk drugima
S
Stella Rossa 1991
pre preko 4 godine
Isto tako su bili izbaceni Bayern, Mancester i ostali 1999 godine dok su njuhove zemlje bombardovale Beograd krseci medjunarodno pravo kakvi licemjeri pii! Dajte Zvezdi lajpcig u cetvrtfinalu 💪🏻🇷🇸🇷🇺
G
Gost13
pre preko 4 godine
Sad Gasprom povuče sponzorstvo za LŠ, pa neka ih sponzorišu Arapi, ionako samo za njih i igraju.
A
Arsica
pre preko 4 godine
Lajpcig je jedno 3 puta jaci od Zvezde,oducili bi ih od fudbala!!!
H
Hrkljuš
pre preko 4 godine
Domaćinstvo van Rusije ne bi bio problem da nema zabrane letova aviona iz Rusije preko vazdušnog prostora EU. Jedino da ruski klubovi idu autobusom, a i to je pitanje da li će ih određene države pustiti u tranzitu...
w
walter white
pre preko 4 godine
srpski avio bi ih mogao dovesti
G
Gostion
pre preko 4 godine
To je sramota velika. Mogu igrati kao domaćini,van Rusije. Ako im zapad ne da,domaćinstvo će im pružiti Srbija 🇷🇸🇷🇺
G
Gostw
pre preko 4 godine
Mogu igrati na Zvezdinom ili Partizanovom stadionu. Spartakovi navijači su pobratimljeni sa Zvezdinim,ja navijam za Partizan,ali bih u tom slučaju,navijao za Spartak. Imali bi podršku kao u Moskvi
d
daaa
pre preko 4 godine
Sreca pa se politika ne mesa u sport, ne mogu ni da zamislim sta bi bilo da se mesa...
K
K R O J F
pre preko 4 godine
Neće proći mnogo vremena i nas će tako.SP u Kataru pod velikim znakom pitanja da li će se uopšte održati a ako se održi ko će učestvovati.Doslovno mesec dana je daleko kako se stvari odvijaju.
k
kostajnica
pre preko 4 godine
Nek igraju u Aziji. Ionako su većinom na teritoriji Azije. Tamo će kroz godine steći status najjjačih klubova. Kao Real ili Juve u Evropi.
I
Iksoni
pre preko 4 godine
Pa zasto nabrajas juve oni su daleko od najjacih klubova evrope....idpred njih je i Real i Bajern i Barselona i Liverpul i Milan i Ajaks itd....
R
Realno posmatrano
pre preko 4 godine
I posle kazu ne mesa se politika u sport. Ne razumem sta su ti igraci Spartaka krivi za rat? Ti igraci Spartaka su na terenu zasluzili osminu finala i treba da je igraju! OGROMNA NEPRAVDA!
r
ratamahata
pre preko 4 godine
Videćemo sledeći put kad Izrael napadne Palestinu a hoće sigurno da li će izbaciti Makabi iz Evrolige i u fudbalu njihove klubove
S
Spartakovci
pre preko 4 godine
Gdje je Ban Ki-moon kad nam najviše treba?
B
Bogojevo
pre preko 4 godine
Verovatno će isto biti i sa evropskim klupskim takmičenjima u košarci, Amerikanci, koji čine kičmu prvih petorki svih ruskih timova, su ionako pozvani da odmah napuste Rusiju, timovi će biti desetkovani.
A
Apis Crna ruka
pre preko 4 godine
Uefa satanisti,tako su i nas isteravali 92.itd...Što nisu kaznili Usa,Francusku i drugr kad su maltretirali Gadafija,nego kadija te tuži kadija ti sudi i svi oni prde u istu tikvu.Rusijo izdrži,na Božijoj si strani.
G
Gost1987
pre preko 4 godine
A kao ko mesa politiku i sport kaznjava se.Sto sad oni mesaju.To sad namerno svi lobiraju da nece protiv Rusa da igraju, da bi ih izbacili i tako jedan jak protivnik manje.I zato se svi javljaju.Da se samo jedna ekipa javila onda bi njih izbacili,ovako namerno vrse pritisak svi.
M
Malatesta
pre preko 4 godine
I posle kako da normalan covek ne kaze na sve ovo "klasicna zapadnjacka ujdurma". Kako ne izbacise PSZ npr.kad su bombardovali Libiju. Na kraju krajeva, Spartak je na terenu dosao do ovog kola, ako treba neka na terenu i izgubi ili pobedi, sta je problem...
a
aa
pre preko 4 godine
Koji licemjeri ovi iz Uefe bitno da se njima slivaju pare a da su sluge drugima








