Komentari na vest

Bild tvrdi: UEFA izbacuje Spartak iz Lige Evrope

P

PrcojE

pre preko 4 godine

Copy Srbija 1992 Paste Rusija 2022
G

Gost76

pre preko 4 godine

S tom razlikom sto je Srbija 92 napadnuta i samim tim nepravedno izbacena dok je Rusija sada napadac tj agresor. E sad koliko je pravedno izbaciti sportske klubove...
s

simicmacan

pre preko 4 godine

Jedva cekam da izbace Rusiju i onda Srbija petnaesta na UEFA rang listi i od jula 2 kluba u kvalifikacijama za Ligu sampiona
U

Udri muski

pre preko 4 godine

Izbacite Putinove osvajace za nauk drugima
S

Stella Rossa 1991

pre preko 4 godine

Isto tako su bili izbaceni Bayern, Mancester i ostali 1999 godine dok su njuhove zemlje bombardovale Beograd krseci medjunarodno pravo kakvi licemjeri pii! Dajte Zvezdi lajpcig u cetvrtfinalu 💪🏻🇷🇸🇷🇺
G

Gost13

pre preko 4 godine

Sad Gasprom povuče sponzorstvo za LŠ, pa neka ih sponzorišu Arapi, ionako samo za njih i igraju.
A

Arsica

pre preko 4 godine

Lajpcig je jedno 3 puta jaci od Zvezde,oducili bi ih od fudbala!!!
H

Hrkljuš

pre preko 4 godine

Domaćinstvo van Rusije ne bi bio problem da nema zabrane letova aviona iz Rusije preko vazdušnog prostora EU. Jedino da ruski klubovi idu autobusom, a i to je pitanje da li će ih određene države pustiti u tranzitu...
w

walter white

pre preko 4 godine

srpski avio bi ih mogao dovesti
G

Gostion

pre preko 4 godine

To je sramota velika. Mogu igrati kao domaćini,van Rusije. Ako im zapad ne da,domaćinstvo će im pružiti Srbija 🇷🇸🇷🇺
G

Gostw

pre preko 4 godine

Mogu igrati na Zvezdinom ili Partizanovom stadionu. Spartakovi navijači su pobratimljeni sa Zvezdinim,ja navijam za Partizan,ali bih u tom slučaju,navijao za Spartak. Imali bi podršku kao u Moskvi
d

daaa

pre preko 4 godine

Sreca pa se politika ne mesa u sport, ne mogu ni da zamislim sta bi bilo da se mesa...
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Neće proći mnogo vremena i nas će tako.SP u Kataru pod velikim znakom pitanja da li će se uopšte održati a ako se održi ko će učestvovati.Doslovno mesec dana je daleko kako se stvari odvijaju.
k

kostajnica

pre preko 4 godine

Nek igraju u Aziji. Ionako su većinom na teritoriji Azije. Tamo će kroz godine steći status najjjačih klubova. Kao Real ili Juve u Evropi.
I

Iksoni

pre preko 4 godine

Pa zasto nabrajas juve oni su daleko od najjacih klubova evrope....idpred njih je i Real i Bajern i Barselona i Liverpul i Milan i Ajaks itd....
R

Realno posmatrano

pre preko 4 godine

I posle kazu ne mesa se politika u sport. Ne razumem sta su ti igraci Spartaka krivi za rat? Ti igraci Spartaka su na terenu zasluzili osminu finala i treba da je igraju! OGROMNA NEPRAVDA!
r

ratamahata

pre preko 4 godine

Videćemo sledeći put kad Izrael napadne Palestinu a hoće sigurno da li će izbaciti Makabi iz Evrolige i u fudbalu njihove klubove
S

Spartakovci

pre preko 4 godine

Gdje je Ban Ki-moon kad nam najviše treba?
B

Bogojevo

pre preko 4 godine

Verovatno će isto biti i sa evropskim klupskim takmičenjima u košarci, Amerikanci, koji čine kičmu prvih petorki svih ruskih timova, su ionako pozvani da odmah napuste Rusiju, timovi će biti desetkovani.
A

Apis Crna ruka

pre preko 4 godine

Uefa satanisti,tako su i nas isteravali 92.itd...Što nisu kaznili Usa,Francusku i drugr kad su maltretirali Gadafija,nego kadija te tuži kadija ti sudi i svi oni prde u istu tikvu.Rusijo izdrži,na Božijoj si strani.
G

Gost1987

pre preko 4 godine

A kao ko mesa politiku i sport kaznjava se.Sto sad oni mesaju.To sad namerno svi lobiraju da nece protiv Rusa da igraju, da bi ih izbacili i tako jedan jak protivnik manje.I zato se svi javljaju.Da se samo jedna ekipa javila onda bi njih izbacili,ovako namerno vrse pritisak svi.
M

Malatesta

pre preko 4 godine

I posle kako da normalan covek ne kaze na sve ovo "klasicna zapadnjacka ujdurma". Kako ne izbacise PSZ npr.kad su bombardovali Libiju. Na kraju krajeva, Spartak je na terenu dosao do ovog kola, ako treba neka na terenu i izgubi ili pobedi, sta je problem...
a

aa

pre preko 4 godine

Koji licemjeri ovi iz Uefe bitno da se njima slivaju pare a da su sluge drugima