Komentari na vest

Bitka za Evropu podno Alpa, Sion ima šansu da pretekne Lugano

Stefan Zupanjac

pre oko 2 meseca

Ne podnosim svajcersko prvenstvo Malo bolji fudbal nego nas

Brutal92

pre oko 2 meseca

Биће голови овде надам се

crvene beretke

pre oko 2 meseca

bice to dobra utakmica sa puno golova

Bojancetnik

pre oko 2 meseca

Bitka za Evropu podno Alpa, Sion ima šansu da pretekne Lugano top
s

stefanzemman1

pre oko 2 meseca

Bice to zestok duel.