Komentari na vest

Bitka za Pariz i Kilijana Mbapea: Ključ je u Benzeminim rukama, ako je spreman - mora da igra

g

gubiparizsutra

pre preko 4 godine

topi se plastika sutra ;)))))
H

Hahhaahaa

pre preko 4 godine

Ne znam samo na koga mislis ;)
A

Allianz

pre preko 4 godine

Na koga tačno misliš, isti su
P

Plastikanjerosi

pre preko 4 godine

Real je plastika od prvog dana svog osnivanja. Prva plastika ikada i pre nego sto je plastika pocela da se koristi. Plastika pre plastike.
S

Seoul

pre preko 4 godine

Real i Uefa zajedno 13. Trofeja
X

XhamerX

pre preko 4 godine

Sta ste se primili komentatori...Pariz je favorit to se i ne dovodi u pitanje...Ali real je tad najjaci
a

ako je neko dovoljno "pametan"

pre preko 4 godine

da ih Jovic razvali to je PSG ,
H

Herzika

pre preko 4 godine

Za Real bi bilo najbolje da ivraju i Benzema i Nejmar...tad bi real imao sansu u parizu,kada saberes u glavi da ce se Pariz onda celu utakmicu braniti sa 7 igraca...e sa Di Marijom je to vec druga prica
G

Geronicr

pre preko 4 godine

Realno 2-0 ili 2-1 za Pariz ...mislim da je to realno,s tim samo sto sad ne vazi gol u gostima pa taj 1 gol reala nece biti toliko bitan
G

Gerdilica

pre preko 4 godine

Veliki adut Pariza o kojem mnogi pricaju kao hendikep je neigranje Nejmara...Sutra nece biti njegovog setkanja na terenu dok se tim brani,Di Marija koji je malo slabiji tehnicar ali mnogo vazniji za tim u celini
a

axaax

pre preko 4 godine

igrace u listi igraca je.
D

Darko55

pre preko 4 godine

Real bi ovde mogao doziveti katastrofu. Zivi bili pa videli
N

NikolaCurcic

pre preko 4 godine

Tesko je ocekivati da ce Real ovde nesto da uradi,a tek u parizu da ne pricam...Ali opet pobeda pariza sa samo 1 golom razlike,tu onda moxe biti svasta u madridu
G

Gdesiti

pre preko 4 godine

A pre samo godinu ipo dana,bez Nejmara,Mbapea,Kavanija pariz ih je tukao 3 0 ovde,samo sto tad nije igrao vinicijus,a igrali su bejl i azar ...Znaci slican real ko sad,a pariz sa Di Marijom,Sarabijom i Ikardijem u napadu...pa vi vidite ko je favorit
G

Gost382

pre preko 4 godine

Nije to isti Real iako su igraci slicni
G

Gost145

pre preko 4 godine

Za kladionicare moze jedan gg3+ ili cist 1 ja bi to odigro jedno od ta dva sigurica
D

Darko55

pre preko 4 godine

gg3+ ili 1? Odluci se
B

Bizonii

pre preko 4 godine

Ja kao realni posmatrac i navijac Napolija kazem da ce sve osim pobede psg-a biti iznenadjenje