Komentari na vest

Brđani optimisti uoči gostovanja Zvezdi: Dobro je što će biti mnogo publike

M

Mislilac

pre preko 4 godine

Interesantno je da već dva igrača Čukaričkog pričaju "ne treba da precenimo Zvezdu". Zanima me šta će pričati kad budu igrali protiv Partizana...
Z

Zoyy

pre preko 4 godine

Pre meceva svi srecni i mogu da pariraju, posle meca kada ih napune 4 razlike kukaju na sudije i ostala sranja.