Komentari na vest
Buongiorno Italia: Dušan-manija u Torinu, ko je kriv za Interov poraz i koliko vredi Sergej?
D
Djuradj
pre preko 4 godine
Nisam ljubitelj Juventusa, ali ako bi Sergej otisao tamo i uigrao se sa Ducom, reprezentacija bi morala da prekopira taj sistem. Bila bi to brutalna ekipa, kojoj bi retko ko mogao da parira. Srbija Krstajica i slicnih, koje puni Ukrajna 5 golova razlike, i Srbija Sergeja i Vlahovica, bi bile nebo i zemlja. Plus stizu Milenkovic, Pavlovic, itd. Vrhunski defanzivci.
R
Rossoneri
pre preko 4 godine
Samo da dodam, pošto sam zaboravio. Na snimku se jasno vidi da Žiru prvi stiže do lopte.
R
Rossoneri
pre preko 4 godine
Ni govora nema o faulu Žirua nad Sančezom. Imate zvaničan pregled utakmice na jutjubu, zaustavite na 1:51 i videćete.
G
Gost357
pre preko 4 godine
Na osnovu cega je faul zirua bio? Kad je sudija iz italije rekao da je bio cist start. Drugo milan je imao poprilicno produkrivan napad i sa defanzivnim kesijem kao 10 ali sa ulaskom dijaza i mesijasa su samo jos pojacali. Omalovazavati pobedu time sto ces napasti igrace intera je smesno. Milan je imao i iskoristio prilike. Ziru ih je obojicu nadmudrio prvog odlicnom igrom petom a golmana jer je sutno zabicu i lopta odskocila ispred golmanove ruke i preskocila mu ruku. To ne moze da predvidi golman gde ce tako pasti lopta i mnogo je tesko da se takav sut brani.
I
Inzaghi
pre preko 4 godine
Sergeja vidim u Juventusu keš + kredit na period otplate od 48 meseci. Simone je direktan krivac za Interov poraz, uplašio se i rano počeo da zatvara meč.





_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)

