Komentari na vest

Buongiorno Italia: Inter pred vratima krize, Juveu ostala samo Liga šampiona, Murinju su svi drugi krivi

У

У глава

pre preko 4 godine

га ударила лопта @penal zbog igranja rukom De Lihta@
G

Glatki

pre preko 4 godine

Ne znam zašto se ovde konstantno pišu dezinformacije da je Tonali već bio jednom nogom u Interu. Momak je sam izjavio da od malih nogu vatreno navija za Milan i da nije postojao ni promil šanse predje u Inter iako ih jako poštuje. Znači nije istina da ga Konte nije hteo kad je baš on najviše i zagrizao za njega i naredio da se šalju ponude. Pa bre, Milan ga je dobio za jako male pare, tako da ni lova nije problem. Jednostavno, dečko nije hteo tamo.
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

Konte najvise zagrizao za njega i naredio da se salju ponude, A prva istina je da je Marota sve dogovorio sa Bresom, ali da je Konte stopirao ceo transfer, zato sto je rekao ja zelim Vidala iz Barselone za trenutni uspeh to jest Skudeto, A Marota se nadao da ce Konte duze da ostane u Interu pa je odustao od tonalija sa kojim je vec sve bilo dogovoreno, decko kad je video da je bio prevaren tek onda je prihvatio da ode u milan, Inter mu izasao odma sa platom od 3,5 miliona eura godisnje sto ga je mamilo samo tako, ali je posle izigran, opasno se naljutio na upravu sto su ga zavlacili vise od dva meseca da ce da predje U Inter, Marota je ispunio Konteu zelju Vidal, ovaj se oduzio golom protiv juventusa onda i zgrabio ka Skudetu, Konte je bio u pravu za trenutni uspeh, ali ne i na duzi sa Vidalom

Inter

pre preko 4 godine

Glatki@ Koliko mene secanje sluzi, prvo je isla prica da je Juventus blizu dovodjenja Tonalija, kasnije se to pokazalo kao netacno, zatim je Inter sve dogovorio oko Tonalija (ne znam da li je imao dogovor i sa igracem), ali Konte je zeleo Vidala i tu je prica sa Tonalijem stala, Milan se pojavio i uzeo Tonalija. Vidal je bio promasaj, to je vec istrosen igrac, Tonali prosle godine katastrofalan, ove sezone jako dobar. Da se razumemo, ja podrzavam odluku Tonalija sto je izabrao Milan, jer je njihov navijac od malih nogu, i lepo je sto je njih izabrao, sad samo da tu ostane, da ga neke pare ne povuku u mocnije klubove.
J

Jujuju

pre preko 4 godine

Murinjo ne prestaje da plače.
S

Sas1

pre preko 4 godine

Mora ovaj Pantelic nesto na Dzeku napisati ili mu dan nije dobar. Da bio je u krizi, ali je u zadnje 4 utakmice dao 3 gola i donio 4 boda Interu.
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

Jeste tacno da imaju golgetersku krizu, Lautaro je igrao bolje pre novog ugovora dok Dzeko izvlaci maksimum iz sebe, ali to su igraci koji se vrate ocas posla u golgetetsku formu, svaki igrac ima taj neki perijod gde ga nece, oni su hteli od Lautra da naprave lidera kao sto je to bio Lukaku, ali nije to bas tako jednostavno, takodje dolazim do zakljucka da su mogli boljeg napadaca da dovedu nego sto je Korea, na leto ce doci do remonta, trazice napadace sigurno, Lautaro mora da se trgne sve manje je lider ekipe, a bas to se trazi od njega, Skamaka je navodno dogovoren za leto, ali to je sad prica na duge staze, do leta moze da se promeni mnogo toga, Lukaku bas fali to je sad i evidentna stvar
G

Gist

pre preko 4 godine

Skamaka je izgleda zavrsena stvar, taj igrac ne sumnjivo ima potencijal da bude jedan od naj boljih, ali ima i glavu da bude jedan od naj vecih promasaja, videcemo sta ce prevagnuti, mora i veza da se osvezi bice zanimljivo leto