Komentari na vest

Buongiorno Italia: Pioli traži da se utakmica Bolonja - Inter odigra što pre

Z

Zoyyy

pre preko 4 godine

Ma najbolje nek igra u sredu odmah posle Liverpula, Inter je odigrao previse utakmica u ovo dva meseca i svakako termina nije imalo, ali treba da se registruje 0:3!
M

Mad Max :)

pre preko 4 godine

Jel video neko Gileta ovih dana, nema ga nigde, a da ceka pobedu protiv Liverpula pa da se javi :))))))))))))))))))))))))
P

Pjanke

pre preko 4 godine

On bar bane ponekad i piše nebuloze ali se pjanic sakrio u mišiju rupu otkako su počeli kiksevi
D

Dadafa

pre preko 4 godine

Samo da se zna da su juventus naterali da igra protiv napolija u istoj ovakvoj situaciji kada se napoli nije pojavio na terenu,i to im dali pobedu 3 0 pa je poništili i morali da igraju
R

RadojaSaint

pre preko 4 godine

Nema sta Inter da trazi protiv Liverpula, oni sad mogu ili da mixaju tim i budu ponizeni ili da izvedu najbolji tim da se oproste u najboljem svijetlu od LS. Slazem se sa Piolijem, sto prije odluka za taj mec Bolonja-Inter.