Komentari na vest
Buongiorno Italia: Pioli traži da se utakmica Bolonja - Inter odigra što pre
Z
Zoyyy
pre preko 4 godine
Ma najbolje nek igra u sredu odmah posle Liverpula, Inter je odigrao previse utakmica u ovo dva meseca i svakako termina nije imalo, ali treba da se registruje 0:3!
M
Mad Max :)
pre preko 4 godine
Jel video neko Gileta ovih dana, nema ga nigde, a da ceka pobedu protiv Liverpula pa da se javi :))))))))))))))))))))))))
P
Pjanke
pre preko 4 godine
On bar bane ponekad i piše nebuloze ali se pjanic sakrio u mišiju rupu otkako su počeli kiksevi
D
Dadafa
pre preko 4 godine
Samo da se zna da su juventus naterali da igra protiv napolija u istoj ovakvoj situaciji kada se napoli nije pojavio na terenu,i to im dali pobedu 3 0 pa je poništili i morali da igraju
R
RadojaSaint
pre preko 4 godine
Nema sta Inter da trazi protiv Liverpula, oni sad mogu ili da mixaju tim i budu ponizeni ili da izvedu najbolji tim da se oproste u najboljem svijetlu od LS. Slazem se sa Piolijem, sto prije odluka za taj mec Bolonja-Inter.




.jpg.webp)



