Čarobna kifla spasila Mec

Vreme čitanja: 1min | pon. 04.03.19. | 22:31

Remi u poslednjoj utakmici Lige – 2:2

Očekivala se tradicionalno tvrda utakmica, ali sugčledaoci u Avru mogli da uživaju večeras u lepim potezima i golovima. Na kraju je Mec sačuvao živu glavu u sudaru sa domaćinom i sačuvao tri boda prednosti u odnosu na Brest – 2:2.

Imaće za čim da žale igrači i stručni štab Avra, iako su odavno propustili šansu da se bore za vrh. Mogli su da „skalpiraju“ lidera i učine mu posao težim.

Imao je domaćin sve u rukama. Avr je poveo u 21. minutu preko Ferhata, da bi sredinom drugog poluvremena iz penala stigao do kapitalnih 2:0.

Odbrana Meca  nije odisala koncentracijom. Međutim, pokazalo se zašto je nekadašnji prvoligaš lider Lige 2 u ovom trenutku.

Vratio se Mc u igru pogotkom Buolaje, a vrlo brzo smo videlii najlepši detalj na meču. Igrao se 79. minut kada je Guete savio trovnu kiflu sa roglja šesnesterca koja je pogodila dalji ufao Avrovog gola.