Komentari na vest

Ćavi stavio "glavu u torbu" i ubedio Laportu: Dembele će igrati za Barselonu do kraja sezone

b

banjo10

pre preko 4 godine

Zasto covek koji nije hteo da produzi ugovor i ostane u klubu da zauzima mesto nekom ko je zeljan tu da se dokaze i uspe!? Ne kontam
D

Donja_crta

pre preko 4 godine

Na šta je spala Barselona od slogana "Mes que un Club", sramota.
K

Korita Ivanova

pre preko 4 godine

Ne bi me cudilo da ostane na kraju.Niko od velikih klubova mu nece ispuniti zahteve a ovde mu dosao najbolji drug iz Borusije.Setimo se da je najbolju sezonu odigrao u Borusiji kad je Auba igrao.Tad mu je on polovinu golova namestio
H

Hammers Srbija

pre preko 4 godine

Ja mislim da su svi svesni da ce Dembele potpisati novi ugovor, on ne moze da ode u veci tim od Barse, jedino ako ga PSZ uzme umesto Mbapea, ostalima ne treba
n

ne moze

pre preko 4 godine

da ode u veci posto veceg kluba ni nema,mozda jedan dva istoriski gledano
G

Gost123

pre preko 4 godine

pa ovo mu jos gore, ima da se povredi u prvoj utakmici i pauzirati opet godinu dana. staklene noge ima

Katalonija

pre preko 4 godine

Ahaha, bravo!
G

Gostlicaspiazon9

pre preko 4 godine

Pa znaju da je najbolji kad hoce i moraju tako sa njim.Tolko