Komentari na vest

Ćavi: Voleo bih da smo u Ligi šampiona, ali nije tako

G

Gost282837738

pre preko 4 godine

Ceka vas Marakana u 1/8 finala i tu vam je kraj..
c

czbgggg

pre preko 4 godine

cekamo vas na marakani...
G

Gost13

pre preko 4 godine

Posebno kad pogledamo jučerašnje utakmice? Hrabra izjava, oćeš da kažeš da bi vi bolje. Pa isto bi se proveli kao Sporting, što se videlo i protiv Benfike.
1

1/8finala

pre preko 4 godine

Kandidati smo za 1/4 finale? Ovaj ne zna ni u kojoj fazi takmicenja igra.