Komentari na vest

Cela reprezentacija Srbije od igrača sa odigranih – nula derbija

S

Sale555

pre preko 4 godine

Veliki minus za karijeru kad ne osetis cari vecitog derbija. Svaka cast za sve ali ostaje velika praznina.
R

Realnogledano

pre preko 4 godine

Au mnogo su propustili u pm,svaki nas derbi je sve samo ne fudbal,zanimljivije bi bilo gledati partiju saha.Tako da nemaju za cim da zale.
G

Gostilinjo

pre preko 4 godine

Ne mora svako da igra za Komunisticko-jugoslavenske blizance moze se i iz Srpski klubova otici u evropu i napraviti dobru Karijeru to se vidi po D. Tadicu, S. Milinkovic-Savicu i Filipu Kosticu i mnogo drugi
F

Fksksl

pre preko 4 godine

Trenutno prva postava reprezentacije - odbrana milenkovic, nastasic, pavlovic, napad mitrovic, vlahovic. Sve partizanova skola, zato i kidamo!
G

Goist

pre preko 4 godine

Nisam znao da igramo sa samo pet igrača.
2

2305

pre preko 4 godine

sta i Ako nisu . igrali su u drugim klubovima pojedini ,otisli u instranstvo pa ne mora se preko vecitih uvek
B

Bafana

pre preko 4 godine

Djuricic nije ni debitovao za Zvezdu?
B

Buarski dron

pre preko 4 godine

Sve je to lepo, ali na EP su nas odvela isključivo Partizanova deca: Mitar, Pavlović, Milenković, S.Lukić, A.Živković, Radonjić, Vlahović, uz Tadića, SMS-a i F.Kostića koji nisu nosili dres večitih.
G

Gost13

pre preko 4 godine

Vrlo selektivno izlaganje to prvo. Golmana nema na listi, pa ako su nas bez golmana odveli svaka im čast. Drugo, pola navedenih nema sat vremena igre u Partizanu, vodi im se samo da su bili članovi kluba a mečeva nigde.
S

Sir Bobby Moore

pre preko 4 godine

Све то лепо ал да није било Пиксија не би видели светско.А чији је Пикси?
J

Jova1245

pre preko 4 godine

Cekaj zar nisu partizan i zvezda najbitniji za Srpski fudbal!? Kako to bez njih!? Kolektva Srpsva i institucija :)
G

Gost13

pre preko 4 godine

Pa za klupski izgleda da jesu, jer godinama gledamo kakl Vojvodina i Čukarički ispadaju od šofera, molera i ostalih fudbalskih znalaca. Najbolje rezultate u zadnje vreme u Evropi ne računajući Zvezdu i Partizan imaju TSC i Spartak a oni nisu videli dalje od kvalifikacija. Eto toliko.
N

NenadSTP

pre preko 4 godine

Ja sam Partizanovac da se zna zbog komentara koji cu ostaviti. Ne, nisu nas odvela deca ni Zvezde ni Partizana, odveli su nas momci koji igraji za Srbiju!!! Na te tvoje podele se loze klinci do 15 godina!
G

Gosturina

pre preko 4 godine

Samo cu podsetiti da je Mladenovic bio bek onih godina kod Robija kad nije bilo ni za sampon, a Partizan "dominantno" osvajao 6 Toletovih titula....i opet covek pobedi svih 5 derbija:-)))
G

Gostlalala

pre preko 4 godine

Ne znam sta vama znaci "ponikao" u nekom klubu? Dmitrovic je doveden u Zvezdu sa 15 godina, npr. Onda to racunate da je Zvezdino dete? Onda ima tone i tone zvezdine i partizanove dece, ali kad bismo se lagali.
m

mare fkv

pre preko 4 godine

Dokle god se od derbija pravi pompa u smislu "da svaki srpski igrac mora to da oseti", stvara se pritisak da klubovi u Srbiji, vec na rubu egzistencije, prodaju igrace blizancima za tepsiju ribe. Sergej i Tadic su savrseni primeri da se karijera moze graditi postepeno, zdravo i bez igranja el komunistika.
p

pakimaki

pre preko 4 godine

najbolji igraci reprezentacije zadnjih 10 godina nisu iz zvezde iz partizana
H

Hammers Srbija

pre preko 4 godine

Mitrovic je iz Fulama hahahq
A

AR

pre preko 4 godine

Ovde se pojavljuje jedan drugi zakljucak, a to je da se drugi klubovi moraju probuditi sto pre jer vecinaa igraca iz prve postave nije iz Partizana i Zvezde. Potrebni su srpskom fudbalu i kvalitetna Vojvodina, TSC, Čuka itd.. pogotovo sada kad ce ući ogroman i nikad veći novac od UEFA. Dokopali smo se pozocije da cemo imati 4 5 klubova u Evropi, ne smeju nam to za sezonu jednu upropastiti Vojvodina i Čuka sa ispadanjem u prvom kolu.
s

spartacus

pre preko 4 godine

sta ce se probuditi, i ove igrace sto prodaju stranim klubovima umjesto zvezdi i partizanu, samo zavrse u necijem dzeup, a nas fudbal nema nikakve koristi od toga.
1

1x2

pre preko 4 godine

Ko da se probudi,za sta?99% nacije se pali i navija za komunisticke klubove.Pisi propalo.
@

@spartacus

pre preko 4 godine

Jeste, tako je Fiorentina za Terzica platila na privatni racun nekom iz Cukarickog?
A

AR

pre preko 4 godine

Ovde se pojavljuje jedan drugi zakljucak, a to je da se drugi klubovi moraju probuditi sto pre jer vecinaa igraca iz prve postave nije iz Partizana i Zvezde. Potrebni su srpskom fudbalu i kvalitetna Vojvodina, TSC, Čuka itd.. pogotovo sada kad ce ući ogroman i nikad veći novac od UEFA. Dokopali smo se pozocije da cemo imati 4 5 klubova u Evropi, ne smeju nam to za sezonu jednu upropastiti Vojvodina i Čuka sa ispadanjem u prvom kolu.
p

pa naravno

pre preko 4 godine

Deca drugih klubova nikad u titove blizance.Imate brdo brdo primera da se moze!
М

Мињоле

pre preko 4 godine

Цели тимови "вечитих" са одиграних - нула великих утакмица.
E

Eh

pre preko 4 godine

Ti si onda očigledno lud, pošto je Zvezda zadnjih 5 godina igrala sa Milanom, Liverpulom, Bajernom, Napolijem, PSŽom, Totenhemom... Partizan velike utakmice igrao protiv Junajteda, ajde da kažemo Bešiktašom, igrao sa Rusima, Portugalcima i ostalim. Ali, i dalje stoji da za reprezentaciju jedino mogu da igraju Zdjelar (pravi trkač i radilica na sredini) i Rodić. Rodić je jedan od, ako ne i najbolji srpski levi bek, ove godine sigurno. Da igramo sa 4 nazad, Rodić bi bio prvi bek. Od ostalih igrača, pozive mogu da dobiju Katai, Popović i moožda Urošević i to je to.
G

Gost009

pre preko 4 godine

Cela reprezentacija kad se skupi ima manje derbija od Sase Ilica. Bizar.
G

GDSF

pre preko 4 godine

Samo dokaz da Zvezda ne pravi igrace, mi kao drzava od njihovoh rezultata u evropi nemamo nista.
G

Gostaaaaa

pre preko 4 godine

kakav glup kom
0

0211

pre preko 4 godine

Zato i uspeli 😄
g

gorgonzola

pre preko 4 godine

pa?