Komentari na vest

Česi ubeđeni u prolaz: Partizan je ranjiv, može s njim da se igra

B

Brutalnoooo

pre preko 4 godine

Pametni ljudi ovi Cesi, poslusao sam ih i uplatio 150 eura na dvojku. Bice pecenja, bice svega kad legnu parice na racun
R

Renko

pre preko 4 godine

Neka ti bude prijatna peasetina ali ja imam osećaj da će biti 0-0.
b

batkooo

pre preko 4 godine

hvala batko cucemo se posle tekmice