Komentari na vest
Crno-beli počinju prodaju ulaznica za revanš sa Spartom, najjeftinije karte 1.200 dinara
R
Realno 1312
pre preko 4 godine
SKUPE KARTE UPRAVA NAPOLJE
S
SNAGA
pre preko 4 godine
Ovako bi se na početku mogla igrati i Jadranska liga u fudbalu: bez gostujućih navijača.
Zamislite ligu u kojoj bi recimo igrali: Olimpija Ljubljana, Maribor, Dinamo Zagreb, Hajduk Split, Rijeka, Osijek, Borac BL, Željezničar, Vojvodina, Partizan, C. zvezda, Radnički Niš, Vardar Skoplje i Budućnost.
Dokle bi srpski klubovi tek dolazili u Evropi kad bi svakog vikenda imali ovakve mečeve + daleko punije stadione + bi mladi talentovani igrači duže ostajali?
Pretpostavljam da bi se klubovi, pogotovo oni koji nisu među 5-6 najboljih, ozbiljno pojačali za jednu ovakvu ligu.
Tad bi i druga liga bila veoma ozbiljno takmičenje.
G
GostSteva
pre preko 4 godine
Tačno je da bi se mogla organizovati jadranska liga, samo kada bi postojala dobra volja.
- u prvoj sezoni po dva kluba iz Slovenije,Crne Gore,Makedonije, 3 iz Bosne, 4 iz Hrvatske, 5 iz Srbije. Ispada 6 ekipa, a ulazi prvoplasirani iz svake republike( oni koji nisu u Jadranskoj ligi igraju republičko). Šampion u LŠ, drugi u kvalifikacije za LŠ, treći u LE, četvrti i peti u LK. Praktično svaka ekipa igra za nešto.
- svaki učesnik mora imati stadion, (ne livadu) sa kompletnom infrastrukturom ( teren,tribine,stolice,reflektore,var...) . Te uslove strogo kontrolisati i pooštravati
- nema gostujućih navijača, osim ako organizacija ne dozvoli
- jaka sudijska organizacija
- medijska pokrivenost, analize, izveštaji, direktni prenosi
Benefiti:
- bolji kvalitet igrača
- kvalitetnije takmičenje
- bolja poseta
- tv prava
- jači sponzori
- ulaganja u infrastrukturu
Stvarno bi moglo, samo kada bi postojala dobra volja. Sportski pozdrav
F
Fica91
pre preko 4 godine
Kao da mi nije dovoljno sto nas vajni strateg vec najavljuje da mu nije stalo do ovog takmicenja(posto smo do sad bas u njemu pokidali i plenili igrom), nego jos sad zviznu cene karata kao Mancester kad je dolazio.Majko mila
B
Boban 1
pre preko 4 godine
Šta je ovo? Pa ovo je sramota, kao da igramo Ligu Šampiona cene ulaznica! Strašno šta rade!






.jpg.webp.webp)

