Komentari na vest

Crno-beli počinju prodaju ulaznica za revanš sa Spartom, najjeftinije karte 1.200 dinara

R

Realno 1312

pre preko 4 godine

SKUPE KARTE UPRAVA NAPOLJE
S

SNAGA

pre preko 4 godine

Ovako bi se na početku mogla igrati i Jadranska liga u fudbalu: bez gostujućih navijača. Zamislite ligu u kojoj bi recimo igrali: Olimpija Ljubljana, Maribor, Dinamo Zagreb, Hajduk Split, Rijeka, Osijek, Borac BL, Željezničar, Vojvodina, Partizan, C. zvezda, Radnički Niš, Vardar Skoplje i Budućnost. Dokle bi srpski klubovi tek dolazili u Evropi kad bi svakog vikenda imali ovakve mečeve + daleko punije stadione + bi mladi talentovani igrači duže ostajali? Pretpostavljam da bi se klubovi, pogotovo oni koji nisu među 5-6 najboljih, ozbiljno pojačali za jednu ovakvu ligu. Tad bi i druga liga bila veoma ozbiljno takmičenje.
G

GostSteva

pre preko 4 godine

Tačno je da bi se mogla organizovati jadranska liga, samo kada bi postojala dobra volja. - u prvoj sezoni po dva kluba iz Slovenije,Crne Gore,Makedonije, 3 iz Bosne, 4 iz Hrvatske, 5 iz Srbije. Ispada 6 ekipa, a ulazi prvoplasirani iz svake republike( oni koji nisu u Jadranskoj ligi igraju republičko). Šampion u LŠ, drugi u kvalifikacije za LŠ, treći u LE, četvrti i peti u LK. Praktično svaka ekipa igra za nešto. - svaki učesnik mora imati stadion, (ne livadu) sa kompletnom infrastrukturom ( teren,tribine,stolice,reflektore,var...) . Te uslove strogo kontrolisati i pooštravati - nema gostujućih navijača, osim ako organizacija ne dozvoli - jaka sudijska organizacija - medijska pokrivenost, analize, izveštaji, direktni prenosi Benefiti: - bolji kvalitet igrača - kvalitetnije takmičenje - bolja poseta - tv prava - jači sponzori - ulaganja u infrastrukturu Stvarno bi moglo, samo kada bi postojala dobra volja. Sportski pozdrav
F

Fica91

pre preko 4 godine

Kao da mi nije dovoljno sto nas vajni strateg vec najavljuje da mu nije stalo do ovog takmicenja(posto smo do sad bas u njemu pokidali i plenili igrom), nego jos sad zviznu cene karata kao Mancester kad je dolazio.Majko mila
B

Boban 1

pre preko 4 godine

Šta je ovo? Pa ovo je sramota, kao da igramo Ligu Šampiona cene ulaznica! Strašno šta rade!