Komentari na vest

Crveno-beli proverenim snagama na Škote

G

Gon

pre preko 4 godine

Pretpostavljam da cemo biti malo vise oprezniji, zato ocekujem pojacan defanzivni vezni red. U smislu da uz Sanoga doda Srnica. Naravno Kanga koliko toliko da ima malo vise kreacije. Napad trojka ocekivana KIO, mislim bez Bena od starta ovaj put.
G

Gost 126 mb

pre preko 4 godine

Sto posto dobijamo u Glazgovu! Najviše nade mi daje naš vezni red. Sanogo, Kanga i Ben će ih rasturiti na proste činioce! To su pravi znalci, dribleri na petoparcu!
O

OkosBokos

pre preko 4 godine

Vezni red je kljuc, tj da Kanga bude onaj pravi. Fizicki ce biti s njima tesko, biju opasno, dueli su na ivici faula, zato treba biti oprezan. Sanogo moze s njima, ali ne sam, zato moraju svi odraditi defanzivno kako valja, za napad ne brinem.
P

Pr’neKokoš

pre preko 4 godine

Da vezni red bude dobar kao protiv Partizana i biće to ok! Mene više brine Zvezdina desna strana ,jer je Rangers-u upravo bolja i brža lijeva! Ali ipak vjerujem u pozitivan rezultat i CZ i Partizana.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Igramo sa velikim klubom, sa klubom koji ima tradiciju 150 godina, i oko 120 trofeja, čak mislim da je sa oko 120 trofeja najtrofejniji klub na Svetu. Moje veliko poštovanje za Rendžers. Samo hrabro, bez straha, u ovom trenutku smo mi kvalitetniji od njih. OD RODJENJA MOG, NIJE PROŠLO BEZ IMENA TVOG, NI DAN NI GODINA ZVEZDO CRVENA...