Komentari na vest

Da li je Red Bulova mašinerija u Nemačkoj ispravna ili je treba malo doraditi?

g

gost133

pre preko 4 godine

Ne pa Bayern je kriv sto RBL igra lose ove sezone logicno kao i za sve lose stvari u Bundesligi.